sport

جام حذفی بلژیک و انگلیس

تیم های آنتورپ و برایتون بدون حضور بازیکنان ایرانی خود در جام حذفی بلژیک و انگلیس شکست خوردند و حذف شدند.

جی پلاس، در چارچوب دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس، تیم برایتون که مثل هفت بازی رسمی گذشته‌اش علیرضا جهانبخش را در فهرست نداشت، از ساعت ۲۳ چهارشنبه شب در استادیوم کینگ پاور مقابل لستر سیتی قرار گرفت.

بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود که لستر سیتی موفق شد در آخرین ثانیه مسابقه به گل برتری برسد و یاران جهانبخش را که طی ۶ بازی اخیرشان هیچ شکستی نداشتند، مغلوب کند.

لستر سیتی در چهارمین دقیقه وقت‌های اضافه صاحب یک ضربه کرنر شد که بازیکنان این تیم آن را کوتاه کار کردند، اما در ادامه ارسال یوری تیلمانس از جناح راست و ضربه سر کلچی ایهیناچو تعویضی گل برتری این تیم مقابل یاران جهانبخش را به همراه داشت.

برایتون پس از یک برد در جام حذفی انگلیس و سه پیروزی و دو تساوی در لیگ جزیره، نتوانست برای هفتمین بازی پیاپی شکست‌ناپذیر بماند و با نتیجه یک بر صفر مقابل لستر سیتی شکست خورد تا به کارش در رقابت‌های FA Cup هم پایان دهد.

علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی برایتون نیز در شب شکست تیمش مقابل لستر سیتی برای هشتمین بازی پیاپی به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت.

شکست آنتورپ در غیاب بیرانوند

در ادامه رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک، تیم رویال آنتورپ که برخلاف دیدار قبل علیرضا بیرانوند را درون دروازه نداشت، از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب در استادیوم جان بریدل با کلوب بروژ دیدار کرد.

در ۴۵ دقیقه ابتدایی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد، اما در نیمه دوم کلوب بروژ موفق شد به پیروزی ۳ بر یک دست پیدا کند تا با این نتیجه یاران بیرانوند از رقابت‌های جام حذفی بلژیک کنار بروند.

رویال آنتورپ در حالی این شکست خارج از خانه را برابر صدرنشین ژوپیر لیگ متحمل شد و نتوانست به جمع هشت تیم برتر جام حذفی صعود کند که در چهار مسابقه گذشته‌اش به پیروزی رسیده بود.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496313
ارسال نظر