sport

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به اینکه سه گزینه برای جایگزینی رحمان رضایی مطرح است، گفت: برکناری رضایی هفته ششم یا هفتم می‌توانست اتفاق بیفتد.

جی پلاس، رسول کربکندی پیرامون قطع همکاری با رحمان رضایی به رادیو ایران گفت: شرایطی پیش آمد که قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان تصمیم به قطع همکاری گرفته شد و با توجه به اینکه داور یک گل سالم ذوب آهن را مردود اعلام کرد مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند این بازی را برد به حساب آورند و با برد نساجی به اعتماد به نفس کافی رسیدند تا اینکه بعد از شکست مقابل سپاهان تصمیم به پایان همکاری گرفته شد و در همه جای دنیا مرسوم است وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد نیاز به شوک است که ما این کا را انجام دادیم؛ و این نکته را عرض کنم که این اتفاق می‌توانست هفته ششم یا هفتم بیفتد، ولی هییت مدیره فرصت زیادی به رحمان رضایی داد که متاسفانه نتوانست انتظارات را براورده کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به اینکه چرا این تیم در چند سال گذشته در پایین جدول قرار دارد و برای نیفتادن میجنگد عنوان کرد: بخشی به تغییر مدیریت و بخشی از آن به از دست دادن بازیکنان کلیدی که از تیم جدا شده اند بر میگردد.

پیشکسوت ذوب آهن پیرامون مصاحبه رحمان رضایی علیه کربکندی و گزینه‌های احتمالی سرمربی گری ذوب آهن گفت: از آن روز که رحمان رضایی مصاحبه کرد تا الان من جواب ایشان را ندادم، چون اگر جوابش را می‌دادم ذوب آهن لطمه می‌خورد و از این کار امتناع کردم.

از روز اول که رحمان رضایی به ذوب آهن پیوست، من در باشگاه نبودم که موافق یا مخالف حضور ایشان باشم و بعد ازاینکه تمرینات ابتدای فصل شروع شد و تیم شکل گرفت من به عضویت هییت مدیره در آمدم و تاکید می‌کنم زمان انتخاب سرمربی در ابتدای فصل اصلا و ابدا هیچگونه دخالتی در کار ذوب آهن نداشتم و بعد از آن بیانیه‌ای از سوی هییت مدیره تنظیم شده بود که من به عنوان سخنگوی باشگاه وظیفه داشتم مصوبات هییت مدیره را اعلام کنم و اشتباه رحمان رضایی این بود که فکر می‌کرد مصوبه را من تنظیم کرده ام و اعلام آن هم برعهده‌ی من است در حالی که به من دستور داده میشد که رسانه‌ای شود و آن را رسانه‌ای میکردم.

کربکندی در ادامه افزود: رحمان رضایی اخلاق را زیر پا گذاشت و حرف‌هایی زد و توهین‌هایی به من کرد که بخاطر ذوب آهن گذشت کردم و سعی کردم در این دعوا رو در رو قرار نگیرم.

عضو هییت مدیره ذوب آهن در پاسخ به اینکه گزینه‌های جانشینی رضایی مشخص شده یا خیر و اینکه مشخصا در بازی با مس رفسنجان مربی موقت بر روی نیمکت خواهد نشست یا سرمربی انتخاب می‌شود تاکید کرد: با سه یا چهار گزینه در حال مذاکره هستیم و هیچکدام قطعی نشده است و قبل از این هم با هیچ مربی صحبت نکرده بودیم و قرار بر این نبود که اگر تیم نتیجه گرفت دست به تغییر سرمربی بزنیم.

رسول کربکندی تصریح کرد: کمیته فنی نظر نهایی را پیرامون انتخاب یکی از این سه گزینه که اسمی از آن‌ها نمیتوانم بیاورم می‌دهد و آن انتخاب می‌شود.

در ادامه مجری در خصوص اینکه ساکت الهامی و علیرضا منصوریان جزو گزینه‌های ذوب آهن هستند یا خیر گفت: اگر می‌خواستم اسم بیاورم که همان ابتدا گزینه‌های مد نظر باشگاه را اعلام میکردم و نمی‌توانم اسمی بیاورم.

کربکندی پیرامون اینکه ممکن است خودتان دست بکار شوید و باتوجه به رزومه خوبی که در ذوب آهن دارید سرمربی گری ذوب آهن را عهده دار شوید به رادیو ایران گفت: امکان ندارد چنین اتفاقی بیفتد و از روزی که به ذوب آهن برگشتم تحت هیچ شرایطی فکر مربی گری در سر ندارم و قبول نمیکنم و هر کادر فنی که انتخاب می‌شوند باید بتوانند به صورت مستقل به کار خود ادامه دهند و آقا بالا سر برای آن نباید در نظر بگیریم که فردا اگر نتیجه نگرفت، ضعفش را توجیه نکند و آن‌ها را بندازد گردن شخصی دیگر که به عنوان مدیر فنی یا هر عنوان دیگری به او مشورت می‌داده است.

در پایان مجری برنامه "ورزش ایران" از رادیو ایران خطاب به کربکندی پرسید دلیل استفاده از لفظ پدر خوانده توسط رحمان رضایی آیا دخالت‌های شما در بحث فنی بود؟ که کربکندی پاسخ داد: من به ایشان فقط یک جمله گفتم که اصلا تفکر مربی گری ندارم و تنها میتوانم تجربیاتم را در اختیارت قرار دهم که اگر تمایل داشتی می‌توانی از تجربیات من استفاده کنی و از آنجا که تشخیص دادم دوست ندارند از تجربیات بنده استفاده کنند حتی به مباحث فنی نزدیک نشدم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495838 منبع: برنامه رادیویی
ارسال نظر

موضوعات داغ