sport

معاون ورزشی تراکتور از گزینه هایی که برای هدایت این باشگاه با آنها مذاکره کرده، پرده برداشت.

جی پلاس، علیرضا رحیمی در گفت و گوی تلویزیونی خود در شبکه سهند در خصوص تعیین تکلیف سرمربی باشگاه صحبت کرد:

شجاعی ریسک کرد

ورزش سه نوشت: آقای شجاعی بازیکنی صاحب سبک است و ما قدر او را داریم. به او یک بار مضاعف را تحمیل کرده و مسئولیت فنی را بر عهده او گذاشتیم. قرارداد و علاقه او در حوزه بازی بود. در آن مقطع مسعود یک ریسک و از خودگذشتگی انجام داد. او خود را سپر کرد تا تیم تا نیم فصل جلو برود. تا اینجا مسعود با قبول سرمربیگری لطف بزرگی کرده است. نتایجی که کسب کرده ایم در شان باشگاه نبوده و این یعنی حتما یک ایراد داریم و باید رفع کنیم. تمرکزی که کادر فنی در لحظات حساس نیاز دارد ما در این زمینه مشکل داریم. با شکل فعلی پیش رفتن سخت خواهد بود. دو راه داریم، راه اول ماندن شجاعی و تقویت کادر فنی است. راه دوم، مسعود به عنوان بازیکن بماند و یک سرمربی به تیم اضافه شود. در شرف تصمیم هستیم که یکی از این دو راه را انتخاب کنیم.

از دایی و تونی تا ساغلام و نوری

 

با مربیان داخلی که دست خالی بودند صحبت کرده ایم. با علی دایی، صحبت کردیم که بحث هایی بود که تمرین ها به تهران منتقل شود که خط قرمز ما بود، تمرکزشان هم کمی روی مسائل کاری شان بود که عذرخواهی کردند. تونی الیویرا دیگر گزینه ما بود، ما با او یک کار ناتمام داریم؛ من نزدیک به هفت هشت ساعت طی روزهای اخیر با تونی صحبت کرده ام. تونی حرفی که به من زد این بود که بخاطر کرونا در پرتغال نمی تواند از خانه خارج شود و در این نیم فصل نمی تواند بیاید. آلکس نوری دیگر گزینه ما بود که اول فصل یک پیشنهاد عجیب غریب مالی داد. ما نمی توانیم چنین پیشنهادی قبول کنیم که زیرسوال برویم.

خطیبی گزینه خوبی است، اما قرارداد دارد

با ساغلام هم صحبت کردیم، با او خاطره خوبی داریم. او دلش می خواست بیاید اما با سامسون اسپورت قرارداد دارد و دو ماه هنوز در این باشگاه حضور دارد. ساکت الهامی مربی خوبی است اما نظری روی او نداشته ایم. رسول خطیبی هم گزینه خوبی است اما او با آلومینیوم قرارداد دارد. خیلی از مربی ها هستند که چنین شرایطی دارند و مذاکره با آنها اخلاقی نیست. در چند روز آینده تکلیف مربی را روشن خواهیم کرد.

می خواهیم تیم را یکدست کنیم

اگر بتوانیم می خواهیم تیم را یکدست کنیم و میانگین تیم را اصلاح کنیم. ما بازیکنان بزرگی داریم و به دنبال خارج کردن چند بازیکن از لیست و جذب چند بازیکن جدید هستیم. دفاع وسط، دفاع راست، دفاع چپ و خیلی از پست های دیگر، نیاز به تقویت داریم. ما باید بک آپ های خوبی در پست های متعدد داشته باشیم.

مشکل مالی برای نقل و انتقالات نداریم

 

امروز با آقای زنوزی در مورد نیم فصل دوم صحبت می کردم که ایشان فرمودند هیچ مساله مالی وجود ندارد و می توانید بازیکنان مورد نظر را جذب کنید. این می تواند یک خبر خوب برای هواداران تراکتور باشد.

اسدی در آستانه تراکتور شدن

رضا اسدی در دوره ای که با ما بود، خوب کار کرد و گل های حساسی هم به ثمر رساند. ولی برای جذب او مشکل بزرگی داریم. با او صحبت کردیم اما یک حرفی که درباره این بازیکن شنیدیم این بود که از ناحیه پا دچار شکستگی است و باید آن را بررسی کنیم. اگر هم بیاید یک ماه بعد می تواند بازی کند.

بابایی را قطعا خواهیم آورد

پیمان بابایی بچه تبریز است و قطعا هم او را خواهیم آورد. او یک مقدار باید تعاملش را با باشگاه بیشتر کند. شاید بزرگان تیم در یک مقطع چیزهایی بگویند که پیمان باید بداند مصلحت است.

ترجیح من آذرنیاست نه آندو

من در مورد آندو گفتم که چنین چیزی وجود نداشت، شاید در رادیو منظورم را خوب مطرح نکرده ام. در پست سرپرست آقای آذرنیا را داریم که مهره بسیار قدرتمندی هستند. اگر به من باشد آقای آذرنیا را بیشتر ترجیح می دهم. ایشان شاید اختلاف سلیقه ای با شجاعی داشته باشد ولی تفکیک وظایف وجود دارد.

جذب لژیونرها سخت است

مرتضی پورعلی گنجی، قوچان نژاد، کریم انصاری فرد، سردار آزمون بازیکنانی هستند که با شرایط فعلی ارز جذب آنها خیلی دشوار است و باید نسبت به توانمان اقدام کنیم.

تمدید با کاپیتان ها

جایگاه کاپیتان ها بسیار بالاست؛ آنها برند هستند. اما ما یک تیم هستم و باید این را جا بیاندازیم که هر اسمی که هرچقدر بزرگ باشد از تراکتور بزرگ نخواهد بود. من امروز یک ساعت با آقای شجاعی صحبت کردم و این پتانسیل را دارد که سال ها در فوتبال تبریز حضور داشته باشد و در شان باشگاه تراکتور و تراکتورچی هاست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495836 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ