sport

جی پلاس

بازیکنان استقلال در حرکتی هماهنگ پس از دربی به شدت نسبت به عدم پرداخت مطالبات خود اعتراض کردند.

گروه ورزشی جی پلاس؛ گل دیرهنگام و تساوی بخش قایدی در دربی 94 هم باعث نشد تا بازیکنان این تیم حسابی از خجالت مدیریت باشگاه در نیایند. عدم دریافت مطالبات و بدهی های معوقه باشگاه بخش مشترک مصاحبه های بازیکنان استقلال در دربی بود، اما چرا آبی ها این اندازه از عدم دریافت حقوق خود شاکی هستند؟ واقعیت ماجرا چیست.

باشگاه استقلال در این فصل پرداختی های خوب و قابل توجهی به بازیکنانش داشته، اما این پرداخت بی حساب و کتاب بوده است. بازیکنان این تیم بارها از نظر مالی شارژ شده اند، اما این پرداخت ها حالت ریخت و پاش داشته و جزو تعهدات باشگاه تلقی نشده است.

برای مثال بازیکنان استقلال حتی به خاطر پیروزی در دیدار نه چندان مهم برابر تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم اراک نیز پاداش گرفتند و حالا مدیریت باشگاه باید این سوال را جواب بدهد، که وقتی تعهدات مالی به بازیکنانش هنوز پرداخت نشده، حاتم بخشی از کیسه باشگاه و پرداخت پاداش برای برد در یک بازی معمولی لیگ چه معنایی دارد؟

آبی پوشان در حالی نسبت به عدم دریافت حق و حقوق خود شاکی بودند که دیروز اگر از گل زودهنگام خود محافظت می کردند، در مجموع حدود یک میلیارد تومان پاداش می گرفتند! 

باشگاه استقلال در حالی در پرداخت مطالبات بازیکنان خود تعلل کرده که حتی بابت پیروزی تیم امیدهای استقلال برابر پرسپولیس به اعضا و بازیکنان امید پاداش پرداخت کرده بود. بهتر نیست که مسئولان باشگاه استقلال این پول ها را صرف پرداخت قرارداد بازیکنان خود کنند و اگر پول اضافه آوردند در قالب پاداش پرداخت کنند؟

پرداخت پاداش در فوتبال امری عجیب و غریب نیست و می تواند نقش انگیزشی داشته باشد، اما این پاداش ها اغلب به شکل آپشن در قرارداد بازیکنان است و یا زمانی که موفقیت خاصی به دست آمده است. استقلال تا به اینجای فصل در رده دوم جدول رده بندی لیگی قرار دارد که هنوز نیم فصلش هم فرانرسیده و حتی ممکن است در پایان فصل هیچ جامی نیز نگیرد، در این صورت پرداخت پاداش به بازیکنان و طلبکار کردن آن ها چه معنایی دارد؟

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491480
ارسال نظر

موضوعات داغ