sport

جی پلاس

باشگاه پرسپولیس که اطلاعیه ساخت ماکت هواداران خود را منتشر کرده، فقط این کار را برای آقایان انجام می دهد و زنان نمی توانند برای ثبت نام و ساخت ماکت شان درخواست بدهند.

سرویس ورزشی جی پلاس، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه که در سایت رسمی خود قرار داده است از تمام هواداران خود دعوت کرده با ثبت نام در قسمت مشخص شده ، درخواست ساخت ماکت خود را برای قرار دادن روی سکوها ثبت کنند.

پیش از این پرسپولیس اعلام کرده بود که بنادارد به خاطر عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه به خاطر ویروس کرونا، ماکت آن ها را بسازد تا ورزشگاه نمای زیباتری داشته باشد.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس اما یک استثنا وجود دارد: "ویژه آقایان"

بنابراین زنان علاقمند به فوتبال و پرسپولیس این اجازه را ندارند که تصویر خود را برای ساخت ماکت بفرستند. در حالی که پیش از این گمان می شد باشگاه  پرسپولیس و تیم هایی که علاقمند به ساخت چنین ماکت هایی هستند بتوانند اینگونه باعث حضور زنان در ورزشگاه ها برای بازی های لیگ برتر شوند اما در عمل این اتفاق رخ نداد.

متن اطلاعیه باشگاه پرسپولیس:

ویژه آقایان

هوادار عزیز

این روزا هممون حسابی دلتنگ تیم محبوبمون هستیم

حالا که به خاطر کرونا نمی تونیم بریم استادیوم، با همکاری کانون هواداران باشگاه، این امکان به وجود اومده که به صورت مجازی و با انرژی های مثبت خودمون حامی پرسپولیسمون باشیم

فقط کافیه برای هر بازی ثبت نام کنی و اسکن عکس صورتت و کارت ملیت رو آپلود کنی تا یه ماکت با عکس خودت رو چاپ کنیم و بذاریم در جایگاه تماشاگران تو ورزشگاه تا تو این روزای کرونایی، بازهم پشت تیممون باشیم و بریم برای پوکر قهرمانی. هزینه ساخت هر ماکت هم فقط 50,000 تومانه

عکسی که از صورتت می فرستی باید با زمینه سفید و با کیفیت خوب باشه با یک لبخند قشنگ

حضور ماکت زنان هم در ورزشگاه ممنوع است

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1452752
ارسال نظر

موضوعات داغ