sport

مجمع سالیانه فدراسیون ورزش‌های رزمی امروز به ریاست علی‌نژاد برگزار شد.

به گزارش جی پلاس،‌ مجمع عمومی سالیانه فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی با 30 دقیقه تأخیر و راس ساعت 14:30 با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت تیم های ملی کمیته ملی المپیک، روسای هیات‌های و دیگر اعضای مجمع با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و  پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

* رییس هیأت استان آذربایجان شرقی‌، نماینده‌های ورزش کارگری و نیروی مسلح در این مجمع حاضر نشدند.

* یوسف بهتری رییس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ابتدای مجمع، توضیحاتی را در خصوص تغییرات کلی، دغدغه‌های این فدراسیون و گزارشی اجمالی از فعالیت‌های فدراسیون را به اعضای مجمع ارائه کرد.

* سپس به منظور حسابرسی مالی فدراسیون، خزانه‌دار فدراسیون قصد داشت حساب‌های مالی سال 98 را قرائت کند که علی‌نژاد تاکید داشت که موارد مالی و حسابرسی سالهای 96 و 97 خوانده شود که به شوخی گفت: اوضاع 98 بهتر بوده است.

* بعد از اینکه خزانه‌دار فدراسیون موارد مالی سال 97 را می‌خواند، معاون وزارت ورزش، جویای خودروی سمند مفقوده فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی شد. خزانه اعلام کرد؛ اتومبیل سمند مدل سال 91 جز اموال فدراسیون بوده و حتی سند دارد ولی در دوره رشیدی رییس سابق فدراسیون این خودرو تحویل گرفته نشده است.

* در این راستا علی‌نژاد اعلام کرد که این موضوع مهمی است و قابل رصد بوده و باید بررسی شود، نمی‌تواند این اتومبیل غیب شود. نوحی رییس اسبق این فدراسیون وضعیت این ماشین را مشخص کند.

* در ادامه نیز خزانه‌دار اعلام کرد فدراسیون یک موتورسیکلت داشته که سال 97 دزدیده شده و فدراسیون در مراجع قضایی به مفقود شدن این وسیله نقلیه شکایتی تنظیم کرده، اما در این دو سال موتور سیکلت پیدا نشد.

* بازرس فدراسیون در صحبتهای خود از افزوده شدن سبک‌ها به فدراسیون انجمن ورزش‌های رزمی گلایه کرد و گفت: این مسئله باعث از هم گسستگی زیادی شده و اتحاد قبل در فدراسیون وجود ندارد.

* برای افزایش بودجه این فدراسیون بهتری رییس این مجموعه از روسای هیات‌های درخواست کرد تا دستانش را بالا ببرند تا وزارت ورزش نگاهی به بودجه این فدراسیون داشته باشد.

* روسای هیأتهای استان گلستان، فارس، هرمزگان و چهارمحال‌وبختیاری در خصوص مشکلات و مسایل این ورزش نیز به سخنرانی پرداختند. رییس استان کردستان از علی‌نژاد درخواست کرد تا پیگیر بازگشت رشته‌ها به فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی باشد و بازگشت این رشته‌ها باعث ثبات این مجموعه خواهد شد. موازی کاری در ورزش‌های رزمی وجود دارد که باعث معضل در این فدراسیون می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1452663 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ