sport

هافبک مهاجم استقلال می‌گوید از ابتدای فصل پولی نگرفته اما صحبت در این باره را وظیفه کاپیتان تیم می‌داند.

به گزارش جی پلاس، مهدی قائدی هافبک مهاجم گلزن استقلال پس از برتری این تیم برابر صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از هواداران ممنونم حمایت کردند تا خوب بازی کنیم. توانستیم در ۲۵ دقیقه اول کار را تمام کنیم و چاره‌ای برای صنعت نفت نگذاریم. تیم حریف هم فوتبال بازی کرد و عقب نکشید و همین باعث شد تا بازی جذابی را شاهد باشیم.

او در واکنش به تهدیدهای استراماچونی مبنی بر کنار کشیدن از سمت مربی‌گری استقلال در صورت حل نشدن مشکل‌های این تیم گفت: من باید این را بگویم که به ما ربطی ندارد. کاپیتان تیم باید این حرف را بزند اما من هیچ پولی نگرفتم. ما کاری نمی‌توانیم بکنیم و به عشق هوادار بازی می‌کنیم.

 

چشمی: امسال خیلی حرفه‌ای عمل کردیم/ مسئولان، ما را با کدام سازمان می‌سنجند؟

روزبه چشمی بعد از پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان، درباره اظهارنظر استراماچونی مبنی بر اینکه با این شرایط قادر به همراهی استقلال نیست و مطالباتش پرداخت نشده است، اظهار کرد: من صحبت‌های او را نشنیده‌ام اما ما هنوز پولی نگرفتیم. از قرارداد امسال مبلغی پرداخت نشده است.

او در واکنش به این سوال که طبق گفته یکی از مسئولان مبالغ پرداختی به بازیکنان برای این فصل بوده اما بازیکنان آن را به حساب قرارداد پارسال گذاشتند، گفت: چند درصدی از سوی باشگاه پرداخت شده که در حد چهار، پنچ درصد است. چون این مقدار کم است و گفتنش خوب نیست، مطرح نکردم. یک سری از بازیکنان جدید حدودا پنج، شش درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند.

مدافع استقلال درباره تهدید استراماچونی برای جدایی از استقلال گفت که اطلاعی از این موضوع ندارد.

وی درباره مطرح شدن مشکلات مالی تیمش بعد از بهبود عملکرد تیم گفت: امسال خیلی حرفه‌ای رفتار کردیم. سال‌های قبل زودتر بیان شد. امسال نشنیده‌ایم که یکی از بازیکنان این مسائل را مطرح کند اما سرمربی در کنفرانس مطرح کرده است. اکنون که بازیکنان حرفه‌ای‌گری می‌کنند و چندین بازی را بردند، باید باشگاه همت بیشتری داشته باشد. مسئولان همیشه دست به کار می‌شوند اما مقداری این کار دیر انجام می‌شود.

چشمی در پاسخ به این سوال که مسئولان معتقدند شرایط مالی تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های کشور خوب نیست و استقلال هم از این شرایط مستثنی نیست اظهار کرد: همه جا مشکلات وجود دارد اما باشگاه ما را با چه ارگان و سازمان مقایسه می‌کند؟ مشکل مالی در همه جای ایران است اما با چه مقیاسی این موضوع را می‌سنجند؟ ما با کدام باشگاه برابر هستیم؟ لطفا بیان کنند چون شاید ما خیلی زیاد گرفتیم و شاید هم خیلی عقب هستیم.

 

آرش رضاوند بعد از پیروزی ۵ بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: امروز، یک روز خوب برای استقلال بود. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد چون تیم به روندی رسیده که بازی کردن مقابل این تیم دشوار است.

او درباره پایین آمدن عطش گلزنی استقلال در نیمه دوم، یادآور شد: ما در نیمه دوم هم خیلی حمله کردیم. شاید نتیجه بازی طوری بود که ما تصمیم به حفظ توپ گرفتیم ولی حملات متعددی هم داشتیم.

هافبک استقلال درباره احتمال مغرور شدن استقلال بعد از پیروزی های پرگل گفت: بالاخره استقلال در هر بازی برای پیروزی به میدان می‌رود. ما با این پیروزی‌ها مغرور نمی‌شویم.

رضاوند درباره اظهارنظر استراماچونی مبنی بر این که با این وضعیت قادر به همراهی استقلال نیست و از ایران می‌رود، صحبتی نکرد و گفت در جریان این موضوعات نیست.

او درباره اینکه آیا مطالباتش را از استقلال دریافت کرده است یا نه، گفت: این بحث را باید بزرگترهای تیم مطرح کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1287754 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ