مرد خوش‌صدای رادیو بستری شد

مسعود اسکویی، گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت رادیو ورزش که به مرد «صدا خاص» رادیو شهره است در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان لاله بستری است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،مسعود اسکویی، گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت شبکه رادیویی ورزش به دلیل شکستگی ناحیه لگن و پا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان لاله بستری شد. وی هم اکنون تحت نظر پزشکان است.

وزیر ورزش و جوانان که در استان گیلان حضور دارد، تلفنی با استاد اسکویی گفتگو کرد و برای این پیشکسوت نامدار رسانه و ورزش آرزوی سلامتی کرد.

کیومرث هاشمی در این مکالمه اظهار کرد: وزارت ورزش، صندوق حمایت از پیشکسوتان و فدراسیون پزشکی ورزشی در کنار استاد اسکویی خواهد بود.

دوستداران ورزش از نسل قدیم گزارش‌های مسعود اسکویی پیشکسوت رسانه‌های ورزشی را در برنامه ورزش از نگاه دو تلویزیون از جمله فوتبال به یاد دارند.

وی از سال ۶۰ به بعد به رادیو رفت و مسابقات ورزشی را گزارش می‌کرد. استاد اسکویی قدیمی‌ترین مجری کارشناس و گوینده ورزشی صدا و سیماست، دوره تهیه کنندگی برنامه‌های تلویزیونی را در تلویزیون آلمان گذراند و یکسال در شهر‌های زونه گورگ و ماینس با تلویزیون همکاری کرد. یکی از شاخصه‌های او در اجرا، ارائه گزارش مسابقات ورزشی بدون داشتن نگاه جانبدارانه است.

دیدگاه تان را بنویسید