گریم خاص امین حیایی در "برف آخر"

فیلم سینمایی «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری با حضور امین حیایی و مجید صالحی به زودی اکران می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهر نوشت: امیرحسین عسگری کارگردان فیلم سینمایی «برف آخر» درباره زمان تقریبی اکران این فیلم سینمایی گفت: «برف آخر» این روزها در شرایط پخش جهانی قرار دارد. در واقع بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، قرار بود پس از اتمام پخش جهانی فیلم و شرکت در جشنواره‌های مختلف، برای اکران عمومی این اثر در سینماها اقدام می‌کنیم.

وی افزود: بنابراین احتمالا به زودی برنامه ریزی برای اکران عمومی «برف آخر» در ایران را آغاز می‌کنیم.

فیلم «برف آخر» ساخته امیرحسین عسگری و تهیه‌کنندگی حسن مصطفوی یکی از آثار حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر بود که با نامزدی در ۱۲ رشته و دریافت جایزه در ۴ بخش ویژه هیات داوران، بهترین چهره‌پردازی، بهترین فیلمبرداری و بهترین بازیگر نقش اول مرد یکی از آثار کنجکاوی برانگیز این رویداد است که با گذشت ۲ سال، هنوز اکران عمومی نشده است.

امین حیایی با موهای یخ زده در شکار گرگ

داستان این فیلم درباره زندگی دامپزشکی است که در شهرستان کیاسر استان مازندران درگیر ماجرایی می‌شود؛ یوسف رییس اداره دامپزشکی در شهری کوچک است. او روزها به گاوداری‌ها سرکشی می‌کند و شب‌ها به شکار گرگ می‌رود. یوسف که حمله گرگ‌ها به گاوداری را دلیل آتش‌سوزی آن‌جا می‌داند از روی نفرت گرگ‌ها را شکار می‌کند اما به واسطه گرگی زخمی، او با رعنا آشنا می‌شود که برای رهاسازی و کنترل جمعیت گرگ‌ها به آن منطقه آمده است ...

امین ‌حیایی، لادن ‌مستوفی، مجید ‌صالحی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

دیدگاه تان را بنویسید