ابراز امیدواری یک مجری از تغییرات مدیریتی صدا و سیما

اسماعیل آذر باور دارد تیم جوان کنونی که مدیریت صداوسیما را برعهده دارند باید با بهترین رویه‌های موجودِ عملی و نظری در تعالی اهداف خود توفیقات درستی حاصل کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اسماعیل آذر، مجری و کارشناس برنامه‌های ادبی تلویزیون، از تغییرات مدیریتی در تلویزیون و حرکت صدا و سیما به سمت جوانگرایی، ابراز امیدواری کرد.

ایسنا نوشت؛ او درباره تغییرات اخیر مدیریتی در تلویزیون و جوانگرایی در سازمان صدا و سیما، گفت: «طبیعی است که ذهن جوان برناتر است و با وسعت بیشتر و توان فزون‌تری می‌تواند امور را به جلو ببرد.»

او در عین حال تاکید کرد: «البته تجربه پیران در هیچ جای جهان نباید فراموش شود. باید این تجربه‌ها به طور منطقی و نظام‌مند به نسل‌های بعدی انتقال یابد.»

او با بیان اینکه برای صحبت دقیق‌تر درباره معاون و مدیران جدید تلویزیون باید چند صباحی از دوران مدیریتشان بگذرد، درباره انتظاراتش گفت: «ما از تیم جوان کنونی انتظار داریم که مدیریت صداوسیما را با بهترین رویه‌های موجودِ عملی و نظری به یاری خداوند پیش ببرند و بتوانند در تعالی اهداف خود توفیقات درستی حاصل کنند. در این زمینه مردم ایران و سلایق مختلف باید مورد توجه قرار بگیرد. سریال ها و یا موارد دیگری که خلق می‌شود باید با ذائقه ایرانی و اسلامی قابلیت انطباق داشته باشد. انتظار می‌رود در زبان فارسی رشد فربه‌ تری داشته باشند.»

آذر در پایان گفت: «در مجموع من به سهم خود، امیدواری فراوانی دارم که ان شاءالله گروه کنونی سرفرازانه امور صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را پیش ببرند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید