حسرت 17 ساله بهاره افشاری پس از فوت حسن جوهرچی

بهاره افشاری از آخرین دیالوگ‌هایش با حسن جوهرچی پیش از مرگ این بازیگر گفت و این که جوهرچی خود، می‌دانست ۵۰ سالگی را نخواهد دید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» از روز یکشنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ در شبکه آی فیلم پخش می شود.

این سریال به کارگردانی علیرضا افخمی، رمضان ۱۳۸۴ از شبکه دو سیما پخش و پای گونه‌ای جدید به نام ماورایی را به سریال‌های تلویزیونی باز کرد. «او یک فرشته بود» داستان زندگی مردی به نام بهزاد طاهری با بازی زنده‌یاد حسن جوهرچی را به تصویر می‌کشید که زندگی‌اش، پس از سانحه تصادف با دختری به نام فرشته (شیطان) با بازی بهاره افشاری دستخوش تغییراتی شد و…

بهاره افشاری در واکنش به بازپخش سریال «او یک فرشته بود» پس از ۱۷ سال، در استوری اینستاگرامش چنین نوشت: 

«من هنوز رفتن حسن عزیزم را باور ندارم، فکر نمی‌کردم روزی برسد که حتی یک سکانس از کار محبوبم را نتوانم ببینم. بعد از این همه مدت نمی‌توانم سریال را ببینم چون او ۱۰ روز قبل از فوت به رسم رفاقت، از مریض احوال بودنش گفت. گفت حال خوبی ندارم و تقریبا مطمئنم ۵۰ سالگی‌ام را نمی‌بینم! گفت بیا مرا ببین شاید یک هفته دیگه نباشم، از عشقش به بچه‌هاش گفت، از رابطه عاشقانه‌اش گفت و گفت زود بیا! من ۱۰ روز بیش‌تر نمی‌مانم. لعنت به لحنی که هیچ‌وقت نگذاشت بفهمم چقدر واقعی حرف زدی. حسن دقیقا ۱۰ روز بعد فوت کرد و من ماندم و یک عمر حسرت ندیدن رفیقم.» 

حسن جوهرچی جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، پس از تحمل عارضه کبدی و عفونت ریوی و کلیوی، به علت ایست قلبی در ۴۸ سالگی درگذشت.  

 

دیدگاه تان را بنویسید