محمد کاظمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق روال جاری در لایحه بودجه 97 علاوه بر پرداخت پاداش خدمت فرهنگیان، معوقات آنان نیز با اعتباراتی که پیش بینی شده، پرداخت می شود.
وی افزود: این در حالیست که سه شنبه هفته جاری حدود 50 هزار میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان تصویب شد که در صحن مجلس هم این مصوبه رای می آورد.
وی افزود: افزون بر این برای پرداخت های حقوق بازنشستگان نیز لایحه دولت را حدود 10 هزار میلیارد ریال افزایش دادیم که با توجه به این امر کمیسیون تلفیق توجه خاصی به فرهنگیان و بازنسشتگان فرهنگی دارد.
کاظمی با اشاره به روند بررسی لایحه بودجه 97 در صحن علنی مجلس، گفت: کمیسیون تلفیق برخی اصلاحات را در بودجه 97 انجام داد که رضایت اجمالی نمایندگان جلب شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس دهم بیان کرد: یکی از ایرادهای نمایندگان به بودجه 97 نحوه ادامه پرداخت یارانه ها بود که در لایحه دولت خیلی روشن بیان نشده بود که این موضوع روشن شد و مصوبه ای نیز در این زمینه داشتیم.
وی همچنین افزایش اسناد خزانه و اوراق را از دیگر ایرادهای نمایندگان به لایحه بودجه 97 عنوان کرد و افزود: در راستای روشن سازی این موضوع آنچه که دولت در لایحه بودجه آورده بود، ما 30 درصد آن را کاهش دادیم.
به گزارش ایرنا، مجلس به کلیات لایحه بودجه 97 رای داد.
7528/2090
خبرنگار: معصومه موسوی**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.