محسن جهانشیر روز یکشنبه در جمع روسای هیات های ورزشی همدان اظهار داشت: به هر حال بخشی از مشکلات مالی و اعتباری هیات ها باید از فدراسیون ها تامین شود.

وی با تمجید از هیات های ورزشی همدان اضافه کرد: موفقیت های ورزش استان در وضعیت فعلی اقتصادی نمونه بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است و به خوبی این اقدام را عملی کرده اند.

جهانشیر با تاکید بر لزوم اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی در ورزش گفت: کشور در شرایط سخت تحریمی و اقتصادی قرار دارد و با تلاش و کوشش مضاعف و هم فکری و جریان سازی می توانیم در راستای بهبود فعالیت ها تلاش کنیم.

وی افزود: تمامی آحاد مردم به خصوص هیات های ورزشی باید با درک وضعیت اقتصادی کشور کمک کنند تا در جنگ گسترده اقتصادی پیروز شویم.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: برای موفقیت در این المپیاد باید هیات های ورزشی برنامه محور عمل کنند و از این پس برای سومین دوره المپیاد برنامه ریزی کنند.

وی با تاکید بر لزوم استعدادیابی در ورزش استان اظهار داشت: استعدادیابی مهمترین اصل در پیشرفت ورزش همدان است و ورزش قهرمانی بدون استعدادیابی معنایی ندارد.

جهانشیر با بیان اینکه هیات های ورزشی باید لیگ های استانی را جدی بگیرند، افزود : بدون استعدادیابی ورزش قهرمانی در مسیری یکنواخت پیش می رود و تنها راه علاج ورزش قهرمانی استعدادیابی پشتوانه سازی و پایه سازی است که می توان با برگزاری لیگ به این هدف مهم رسید.

همدان دارای ۴۸ هیات ورزشی فعال است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.