سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در آئین تجلیل از مدال آوران و افتخار آفرینان رشته های مختلف ورزشی بیان کرد: بزرگترین رهاورد توفیق ورزشکاران در میادین ورزشی، فرهنگسازی برای جوانان و نوجوانان و افراد علاقهمند به حضور در این عرصه است.

وی اضافه کرد: مردم با دیدن موفقیت های ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی نگاهشان به آنها جلب می شود بنابراین این افراد به عنوان الگو قلمداد شده و باید رفتار، عملکرد و تجارب ارزشمند آنها برای تمامی شهروندان در اقصی نقاط کشور الگو باشد.

استاندار همدان اظهار داشت: افرادی که موفق به کسب این جایگاه و رتبه شدند باید این جایگاه را از نظر فنی و از حیث الگو بودن حفظ کنند.

شاهرخی به مدال آوران توصیه کرد: خصوصیاتی بارز و ارزشمندی همچون جوانمردی، اخلاق و گذشت را در زندگی حرفه ای و شخصی الگو قرار دهند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه های پیش رو ، مدال آوران در رقابت های مختلف شرکت می کنند امید می رود همچون گذشته برای همدان و کشورمان افتخار به دست آورند.

استاندار همدان ادامه داد: قهرمانان ورزشی حتی در صورت خروج از عرصه ورزشی باید به عنوان اسوه اخلاق و جوانمردی برای سایر افراد در جامعه بدرخشند.

شاهرخی گفت: مدال آوران در عرصه ورزشی و غیر ورزشی افتخار آفریدند و مسئولان هیات ها، مربیان با تحمل سختی های زیاد و رقابت های سنگین در عرصه آسیایی و جهانی رتبه کسب کردند.

۷۵۲۶/۲۰۸۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.