اخبار مرتبط

کامران گردان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هر گونه قطع و یا هرس سرشاخه درختان در مسیرها بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح ممنوع است.
وی بیان کرد: باید افرادی که بدون مجوز اقدام به قطع درختان می کنند به مراجع قضایی معرفی شده و با آنان برخورد قانونی شود.
گردان با بیان اینکه گزارش ها و اخباری مبنی بر قطع درختان در اردوگاه فجر منتشر شده، اظهار داشت: مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرده اند که درختی قطع نشده و همگی پاجوش بوده است اما بررسی این موضوع باید با حضور کارشناسان و متخصصان انجام شود.
رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری وضعیت این اردوگاه را بررسی و نتیجه را اعلام و اگر تخلفی انجام شده است به مراجع قضایی پرونده را ارسال کند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته خبری مبنی بر قطع 130 اصله درخت در اردوگاه فجر کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان در صحن شورای اسلامی شهر همدان اعلام شده است؛ خبری که گفته می شود سازمان سیما و منظر شهری همدان به دلیل اطلاع رسانی نکردن این خبر باید پاسخگو باشد.
برخی از رسانه ها نیز خبرهایی مبنی بر اینکه طی چند روز گذشته ۱۵۰ اصله درخت کهنسال در اردوگاه فرهنگی، تربیتی فجر همدان و بدون اطلاع شهرداری و شورای شهر قطع شده است را منتشر کرده اند؛ موضوعی که مسئولان این حوزه با وجود پیگیری های خبرنگار ایرنا، هنوز اظهار نظری نکرده اند.
اردوگاه فجر یکی از بکرترین و قدیمی ترین اردوگاه های فرهنگی، تربیتی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان است که در یکی از مناطق طبیعی همدان قرار دارد.
7523/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.