اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت منزل در شهر همدان، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در سه عملیات موفق به دستگیری چهار سارق منزل و 2 خریدار اموال مسروقه شدند.
وی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی ها به 25 فقره سرقت منزل اعتراف کردند و تعداد زیادی اموال مسروقه از آنان کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: با توجه به اینکه 2 تن از اعضای این باند متواری بودند با شگردهای پلیسی نامبردگان نیز در یکی از استان های همجوار شناسایی و در 2 عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شدند.
سردار کامرانی صالح افزود: این 2 متهم نیز در تحقیقات و مواجهه با دلایل و مدارک، به هشت فقره سرقت منزل در شهر همدان اعتراف کردند.

** کشف 20 فقره سرقت در تویسرکان
فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران کلانتری 11 و پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان با اشراف اطلاعاتی با اجرای طرح های ضربتی در 24 ساعت گذشته، چهار سارق حرفه ای منزل و داخل خودرو را دستگیر کردند.
سردار کامرانی صالح افزود: متهمان دستگیر شده تاکنون به 20 فقره سرقت اعتراف و محل های سرقت بازسازی و مقداری از وسایل مسروقه نیز در محل اختفای آنان کشف شد.
وی اضافه کرد: با توجه به فعالیت گسترده اعضای این باند سرقت، تحقیقات از آنان برای کشف سرقت های احتمالی ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه تمام ماموریت های عملیاتی در سایه تعاملات و همکاری میان پلیس و دستگاه قضایی انجام می شود، نقش دستگاه قضا در اجرای این طرح ها را موثر و بازدارنده دانست.
سردار کامرانی صالح یکی از اضلاع مثلث وقوع جرم را مالباختگان دانست و توصیه کرد: شهروندان با رعایت هشدارها و توصیه های پلیس در پیشگیری از بروز جرم سهیم شوند.
7526/2087
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.