معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: یکهزار و ۸۰۰ بطری روغن خوراکی احتکار شده در فروشگاه زنجیره ای شهرستان جاسک کشف شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کشف یکهزار و ۸۰۰ بطری روغن خوراکی در فروشگاه زنجیره ای در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، عبدالرضا پیروی منش عصر یکشنبه با اعلام این خبر اظهارداشت: هر فروشگاه یا واحد صنفی که روغن داشته باشد و از توزیع و فروش امتناع کند، پرونده احتکار برای آن واحد تشکیل می‌شود.

وی بیان داشت: در بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی شهرستان جاسک بازرسان از انبار فروشگاه بزرگ در این شهرستان مقدار هزار و ۸۰۰ بطری روغن احتکار شده، کشف نمودند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان، ارزش ریالی پرونده احتکار شده این فروشگاه را بیش از ۱۹۰ میلیون ریال اعلام کردو گفت: پرونده تخلف این واحد صنفی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

پیروی منش در پایان تاکید کرد: ستاد خبری سازمان با شماره تلفن ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر پیشنهاد وانتقاد و شکایت مردمی بوده و به شهروندان اطمینان خاطر داده می‌شود به تمامی شکایت‌ها گزارش‌های مردمی در اسرع وقت رسیدگی و اعلام نتیجه خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.