اخبار مرتبط

فرماندار قشم شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: سیاست‌های اعلام شدذه مبنی بر ممنوعیت  ورود غیر قشموندان به شهرستان نیز همچنان اعمال می‌شود.

علیرضا نصری افزود: برای ورود ساکنان قشم به جزیره، شرایطی در نظر گرفته شده است که توسط شبکه بهداشت و درمان  انجام می‌شود.

وی ادامه داد: شناسایی ساکنان قشم با استناد به کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو و کارت شهروندی سازمان منطقه آزاد صورت می پذیرد.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا در قشم تصریح کرد: با توجه به تصمیمات مسوولان کشور، مسافران و گردشگرانی که هم اکنون در جزیره حضور دارند، هرچه سریع‌تر نسبت به خروج از شهرستان اقدام کنند.

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در قشم

وی افزود: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف تعطیلی اجتماعات، لغو ترددهای غیرضروری، کاهش تماس و قطع زنجیره انتقال بیماری، اجرا می‌شود.

نصری ادامه داد: توقیف خودرو، جریمه نقدی، اخذ هزینه‌های جانبی، پلمب مکان‌های غیرضروری که با وجود تذکر و هشدار مبادرت به فعالیت نمودند، از جمله اقداماتی است که در این طرح انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از هشتم تا 20 فروردین تنها خودروهای امدادی، درمانی، پلیس، حمل بار و احتیاج‌های عمومی و سوخت مجوز عبور خواهند داشت.

فرماندار قشم از مردم خواست از ترددهای غیر ضروری درون شهرستان نیز خودداری کنند و  سلامت خود و اطرافیان را مهم ترین اولویت قرار دهند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.