اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز شنبه در آیین استقبال از ناوگروه 60 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: امروز مردم ایران با آرامش در سواحل و مرزهای آبی کشور زندگی می کنند که این آرامش به دلیل داشتن یک نیروی دریایی مقتدر است.
وی ادامه داد: این نیرو با صلابت پرچم جمهوری سلامی را در آب های دور دست برافراشته و حفاظ منافع کشور در عرصه های بین المللی است.
ناوگروه 60 اطلاعاتی، عملیاتی و آموزشی نداجا متشکل از ناوشکن بایندر،ناو لجستکی لاوان و ناو لجستیکی بوشهر که بعد از گذشت52 روز و طی مسافت 5600 مایل دریایی و حضور در بنادر کلمبو کشور سریلانکا و مسقط کشور عمان به کشور بازگشت.
ناوگروه شصتم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی صبح امروز با استقبال با حضور دکتر همتی استاندار استان هرمزگان، دریادار دوم افشین تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا و جمعی از فرماندهان در منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس پهلو گرفت.
همچنین در پایان این آیین ناوگروه 61 اطلاعاتی عملیاتی نداجا متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستیکی بندرعباس جهت به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران درپهنه آب های بین الملل به ماموریت دریانوردی اعزام شد.
3219 /6048
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.