اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فریدون همتی شامگاه جمعه در آیین تکریم ایتام و تجلیل از خادمان ایتام استان هرمزگان اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان در کمین این کشور نشسته اند، پرخاشگری، تخریب و تضعیف دولت هیچ مشکلی را حل نمی ‌کند و تنها سوژه به دست دشمنان خواهد داد.
وی ادامه داد: برای غلبه بر دشمن در جنگ اقتصادی باید تمامی ارکان از جمله مجلس، قوه قضاییه، نهادهای حاکمیتی و نظامی در کنار رییس جمهور و دولت باشند و در سایه وحدت و همراهی می توانیم گام‌ های بلندی برداریم و به موفقیت برسیم.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: برای رفع مشکلات و رسیدن به موفقیت همه باید در کنار یکدیگر باشیم زیرا که با جدایی و تفرقه به نتیجه نخواهیم رسید.
همتی تصریح کرد: دشمنان از روز اول انواع ترفندها و توطئه‌ها را بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته ‌اند و امروز سنگین ترین تحریم ها را بر علیه این ملت اعمال نموده ‌اند که در این شرایط باید از اختلاف و تفرقه دوری کنیم.
استاندار هرمزگان تاکید کرد: نباید با برخی حرف های بیهوده و تفرقه افکنانه برای دشمنان و شبکه های بیگانه سوژه فراهم کنیم.
همتی اظهار داشت: با آرامش و تنظیم مناسب روابط و همکاری میان همه بخش ها می ‌توانیم نظم مناسبی در جامعه برقرار کنیم وخواهیم توانست از ایجاد گرانی و کمبودهای کاذب در جامعه نیز جلوگیری نماییم.
وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با تبریک فرارسیدن ماه رجب، سالروز ولادت با سعادت حضرت امام محمد باقر (ع) و هفته احسان و نیکوکاری، بیان داشت: طبق فرموده مقام معظم رهبری، مسوولان نوکر مردم هستند و باید بر این اساس وظیفه نوکری برای مردم که ارباب ما محسوب می شوند را بشناسیم.
استاندار هرمزگان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر ولایت فقیه و رای مردم است و در این نظام مقدس تمامی مسوولان به شکل مستقیم و غیرمستقیم با رای مردم تعیین می‌شوند.
همتی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران قدم های بزرگی در راستای ارایه خدمات و پیشرفت‌ های بزرگ برداشته شده و ملت ما همچنان در حال پیمودن این راه است و باید قدر این نظام مقدس را بدانیم.
وی رسیدگی به ایتام و خانواده‌ های نیازمند را یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته توجه ویژه ای به افراد نیازمند و ایتام داشته و امروز افزون بر ۷۸ هزار خانواده در هرمزگان تحت پوشش حمایت های کمیته امداد امام خمینی (ره)هستند.
7198/6048
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.