شهردار کلانشهر اراک  در این آیین گفت: عملیات ساخت مسیر راست‌گرد پل شریعتی اراک به طول 310 متر از فروردین ماه امسال آغاز و هم اکنون به بهره‌برداری رسید.

«محمدکریم شفیعی» افزود: ساخت تقاطع غیرهمسطح شریعتی با طول عرشه هزار و 200 متر جریان ترافیک محور اصلی خیابان شریعتی را به خیابان طالقانی متصل می‌کند که در مدت زمانی حدود چهار سال با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال ساخته و در اختیار مردم قرار گرفت. 

وی اظهار داشت: عملیات تکمیلی تقاطع غیرهمسطح شهید نبیری اراک نیز در حال اتمام است که در دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار اراک در خصوص تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی نیز گفت: این طرح نیز تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این آیین گفت: اجرای طرح‌های گره‌گشای ترافیکی با تامین اعتبار به موقع و اولویت‌بندی طرح های عمران شهری با توجه به افزایش قیمت بنزین از مهمترین وظیفه شهرداری‌ها در تحقق حقوق شهروندی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

«بهروز اکرمی» افزود: کارآمدی طرح‌های عمرانی و خدمات شهری نیازمند مطالعه کارشناسی در انتخاب طرح، خرد جمعی و هماهنگی برون‌بخشی در اجرای طرح است که فعالیت‌های یک سال گذشته شهرداری‌ اراک بر اساس این ملاک، عملیاتی شده است.

اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر بیش از 600 هزار نفر جمعیت زندگی می کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.