به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ«حسن مفخمی شهرستانی» افزود: چندی پیش شکایتی از تصرف  زمین‌های کشاورزی یکی از روستاهای اراک به ارزش یکصد میلیارد ریال، به مرجع قضائی تسلیم و تحقیقاتی جامع در این خصوص آغاز شد.
وی ادامه داد: با تکمیل پرونده در مرجع قضائی و شناسایی متصرفان غیرقانونی این اراضی، تمهیدات اجرایی پلیس برای رفع تصرف آن در دستور کار قرارگرفت.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با تکمیل بررسی‌های پلیس و با برنامه‌ریزی انجام شده، بلافاصله حکم اجرا و زمین‌های تصرف شده با دستور قضائی، به مالک اصلی آن تحویل داده‌شد.

زوج سارق محتویات خودرو در اراک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی اراک نیز گفت: زوج سارق محتویات خودرو در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر و به ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف‌کردند.
سرهنگ«امیر مختاری» افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو در اراک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرارگرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات گسترده ماموران انتظامی شهرستان اراک ۲ نفر سارق که زن و شوهر بودند شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیرشدند.
فرمانده انتظامی اراک خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اراک اظهار داشت: شهروندان هنگام پارک وسایل نقلیه در سطح شهر موارد ایمنی را رعایت و هرگونه گزارش و اطلاع پیرامون شناسایی سارقین و یا تردد مشکوک افراد ناشناس در محل زندگی خود را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.