آماده‌باش در 10 استان درگیر تغییرات جوی (29 اردیبهشت 1403) + اسامی

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: به هموطنان توصیه می‌شود که به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و در صورت بروز حادثه با شماره تماس ندای امداد، ۱۱۲، تماس بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مهر نوشت: رییس سازمان امدادونجات با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر بارش رگباری و وزش شدید باد در ۱۰ استان، از آماده‌باش هلال‌احمر خبر داد.

بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، گفت: احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد در روز، بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد، در روز شنبه، ۲۹ اردیبهشت، در نیمه شمالی خراسان رضوی، خراسان شمالی، ارتفاعات سمنان، اردبیل و دامنه و ارتفاعات استان‌های گلستان، مازندران و گیلان، روز یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت، نوار شرقی خراسان رضوی، اردبیل، آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات زنجان و ارتفاعات و دامنه گیلان و روز دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، در استان‌های آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، ارتفاعات زنجان و دامنه و ارتفاعات مازندران، پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: امدادگران در این استان‌ها در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

رئیس سازمان امداد و نجات افزود: به هم‌وطنان توصیه می‌شود که به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و در صورت بروز حادثه با شماره تماس ندای امداد، ۱۱۲، تماس بگیرند.

دیدگاه تان را بنویسید