معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از اختصاص 40 میلیارد ریال اعتبار به مدارس استثنایی مازندران خبر داد.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت که دولت برای ایجاد فضای آموزشی ، توانبخشی و پرورشی مدارس استثنایی مازندران ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سید جواد حسینی روز پنجشنبه در جریان بازدید از طرح های آموزشی در حال ساخت تنکابن افزود : قرار است ۴۰ میلیارد ریال هم توسط خیرین تامین و برای ایجاد فضای مناسب ، تجهیزات آموزشی ، توانبخشی ، ورزشی و پرورشی مدارس استثنایی مازندران هزینه شود.

 وی همچنین از ساخت ۱۰ سالن ورزشی درون مدرسه ای در استان خبر داد و گفت که برای پیشکسوتان و بازنشستگان ۱۰ باشگاه پیش بینی شده است.

معاون وزیر آموزش و پرورش یادآور شد : از ۲۱۰ مدرسه طرح از خشت تا بهشت کشور تعداد پنج مدرسه در مازندران در حال ساخت است.

حسینی گفت:‌ شهرستان تنکابن از ظرفیت های بالایی جهت ارتقاء سطح آموزشی در مقاطع مختلف برخوردار است که باید حمایت های لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی افزود : باغ سه هکتاری روستای کرات کله بسیار فضای مناسبی برای ایجاد اردوگاه دانش آموزی در تنکابن است که باید با پیگیری های مستمر استانی و شهرستانی در جهت تخصیص اعتبار لازم تلاش نمود.

حسینی اقدام یک خیر نیک اندیش برای ساخت درمانگاه فرهنگیان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت : باید تدابیری اتخاذ گردد تا در این درمانگاه دانش آموزان به صورت رایگان پذیرش شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.