به گزارش خبرنگارایرنا، محمدرضا مهاجری چهارشنبه شب در کنفرانش خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اصفهان در قائمشهر به خبرنگاران گفت : در بازی های اول خودخواهی چند بازیکن باعث شده بود تا نتوانیم از موقعیت ها استفاده کنیم که با آنها برخورد شد، ولی در بازی های اخیر این بی دقتی بازیکنانم بود که باعث شده تا نتوانیم به گل برسیم.
وی افزود : بازیکنان ما اگر در زدن ضربه آخر دقت بیشتری داشته باشند ، ما در بسیاری از بازی ها از جمله نفت مسجد سلیمان، فولاد خوزستان و حتی استقلال تهران، صنعت نفت آبادان و تراکتور سازی نتایج بهتری کسب می کردیم و این بی دقتی ها که تاکنون منشاء آن نیز مشخص نشده، کار دست ما داد.
مهاجری اظهارداشت : بازی ما برابر اصفهان در هفته دوازدهم یکی از دیدارهای سخت ما در رقابت های لیگ محسوب می شود، چرا که این تیم از بازیکنان و کادر فنی با تجربه ای برخوردار است و در سال های اخیر نیز همیشه جز مدعیان بود.
سرمربی نساجی قائمشهر افزود : این تیم در رقابت های فصل جاری لیگ برتر نیز یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و قطعا نیز برای برد و کسب پیروزی وارد میدان می شود و ما نیز تیم دست و پا بسته نیستیم، ولی باید تلاش کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی را در بازی خانگی کسب کنیم.
وی اضافه کرد : ما در چند بازی اخیر با وجود این که بازی های خوبی را در داخل زمین انجام دادیم، ولی نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم و از این بابت شرمنده هواداران خوب خودمان شدیم و باید هر طوری شده این نتایج ضعیف را جبران کنیم.
وی بار دیگر کسب پیروزی را هدف اصلی تیمش برای بازی هفته دوازدهم که فردا پنجشنبه 14 آذرماه در قائمشهر برگزار می شود اعلام کرد ولی اظهارداشت : که کسب پبروزی در برابر تیمی چون سپاهان آسان نخواهد بود.
مهاجری تنها مصدوم تیمش را محمد مهدی نظری اعلام کرد و اظهارداشت که برای بازی به جز این بازیکن، سایر بازیکنانش را در اختیار دارد.
وی از حضور نیافتن سرمربی تیم های رقیب در کنفرانس خبری پیش از بازی انتقاد کرد و گفت : از لحاظ قانون کنفدراسیون حضور سرمربیان تیم ها در کنفرانس خبری پیش و پس از بازی اجباری است و عدم حضور جرایمی را به دنبال دارد.
وی اضافه کرد : در هر صورت سرمربیان تیم ها باید در کنفرانس خبری پیش و پس از مسابقه حضور داشته باشند، مگر در مواردی که به دلیل تاخیر پرواز و یا سایر مشکلات غیر عمدی این امکان فراهم نشود.
مهاجری افزود : در تمام دوران مربیگری ام تلاش کردم تا در کنفرانس خبری شرکت کنم و برای خبرنگاران احترام خاصی قایلم و در بازی قبلی که به دلیل توصیه پزشکی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکردم، حداقل وارد سالن کنفرانس شدم.
تیم نساجی قائمشهر فردا در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران میزبان تیم سپاهان اصفهان است .
نساجی هم اکنون از 11 بازی رقابت های لیگ برتر با 11 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و سپاهان اصفهان نیز با 23 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.