ابوذر قربانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نرم افزار بر روی سایت وزارت کشور قابل دسترسی و دانلود است و داوطلبان برای ثبت نام می توانند با دانلود و نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود، مراحل ثبت نام را انجام دهند . 

وی ادامه داد: این نرم افزار به داوطلبان نامزدی امکان می دهد تمامی مراحل ثبت نام را خارج از محل مرکز حوزه انتخابیه انجام داده و با در دست داشتن کد پیگیری برای تکمیل و نهایی کردن به محل ثبت نام مراجعه کنند .

رئیس کمیته فناوری ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران تاکید کرد: ثبت نام داوطلبان از طریق این نرم افزار موبایلی به معنای نفی حضور آنان در فرمانداری ها و آوردن مدارک و تایید نهایی آنها نیست و آنها باید بعد از این ثبت نام موبایلی به فرمانداری ها مراجعه کنند .

وی گفت: داوطلبان از طریق این نرم افزار می توانند اطلاعات پرسشنامه ای از جمله هویتی ، خانوادگی ، شغلی و تحصیلی را پر کنند و پس از مراجعه به فرمانداری ها این مدارک را به ستاد انتخابات حوزه های انتخابیه ارائه نمایند.

قربانی افزود: این کار باعث تسریع و تسهیل در انجام کار ثبت نام داوطلبان می شود تا بتوانند این کار را انجام بدهند .

ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران از روز نهم آذر امسال فعالیت خود را آغاز کرده و ثبت نام از داوطلبان نیز از یازدهم آذر آغاز شده است . 

ثبت نام از داوطلبان این دوره از انتخابات تا ۱۶ آذر ادامه دارد و ۸ تا ۱۶ ساعات ثبت نام از آنان می باشد .

مازندران ۹ حوزه انتخابیه بهشهر ، ساری ، قائمشهر ، آمل ، بابل ، نور ، بابلسر ، نوشهر و تنکابن دارد. طی سه روز گذشته ۸۶ نفر داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس یازدهم از مازندران شدند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال برگزار می شود .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.