بی شک یکی ازخصوصیات مهم کارگزاران نظام در دولت اسلامی، صبر و سعه صدر مسئولان در برابر انتقادهاست!

امروز به موازات مشکلاتی که در داخل کشور با آنها مواجه هستیم؛ شرایط ظالمانه بین المللی بر ما تحمیل گشته و در این راستا؛ هدف دشمنان و بدخواهان؛ فشار حداکثری بر مردم از لحاظ اقتصادی و سخت شدن معیشت آحاد جامعه است.

در چنین شرایطی وظیفه مسئولان و کارگزاران به مراتب دشوار و حساس می شود و نمایندگان دولت در استانها به عنوان فرماندهان اقتصادی باید راهبری و هدایت صحیح و عالمانه عرصه های اقتصادی و حتی اجتماعی و فرهنگی را عهده دار شوند.

استاندار محترم مازندران، اخیراً درنشستی که با رسانه ها پیرامون یک همایش بین المللی اقتصادی داشتند؛ مطالبی را درخصوص عملکرد رسانه ها بیان کرد که شاید رسانه ای کردن و انتشار آنها صلاح نبوده و برخی همکاران در استان اشاراتی کوتاه به این مطالب داشتند لیکن فرصت را مناسب دیدم تا فقط در مورد یک موضوع، نکاتی را متذکرشوم و بس!

جناب حسین زادگان، استاندارخوش خلق مازندران که خود اهل رسانه هستند و روابط خوبی با مطبوعات و رسانه ها و صاحبان قلم دارند؛ در این نشست تلویحاً نسبت به عملکرد برخی رسانه ها گله گذاری کرده و از لبریز شدن کاسه صبرشان گفتند!

بلی! جناب استاندار! قبول داریم که برخی رسانه ها حد و حدود و حریم ها را رعایت نمی کنند و شاید مواردی را منتشر می کنند که شاید به صلاح و نفع استان نباشد و موجب رنجیده خاطرشدن خدمتگزاران به مردم باشند لیکن نباید توقع داشت که صاحبان قلم چشم بر مشکلات و کاستی ها ببندند و برای رضایت خاطر برخی مدیران و مسئولان سکوت نمایند.

امروز استان مازندران به موازات پیشرفت های خیره کننده ای که به برکت تلاش مسئولان محترم نظام در بخش های مختلف داشته لیکن در بحث توسعه ملی و سهمی که باید کسب نماید، با چالش های مختلفی مواجه می باشد و انتظار ما شکیبایی و سعه صدر مسئولان در برابر انتقادهاست؛ قرار نیست که فقط مطبوعات دندان برجگرگذاشته و به بهانه هایی همچون حفظ مصالح نظام سکوت پیشه نمایند؛ رفتاری که قطعاً با رضایت مخاطبان همراه نخواهد شد.

خدایا چنان کن سرانجام کار/تو خوشنود باشی و ما رستگار

محمد درخشنده

 

 

 

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.