اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، بارش شدید باران که از عصر روز یک شنبه( 26 اسفندماه سال گذشته ) در مازندران شروع شد و تا چهارشنبه قبل از سال جدید ادامه داشت، باعث بروز خسارت هایی به بخش های مختلف در مازندران از جمله شهرستان جویبار شد.
بخش گیلخوارن از شهرستان جویبار شب قبل از سال تحویل با بحران سیلاب مواجه شده بود .
سید علی اسد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود: این آسیب مربوط به بخش های مختلف کشاورزی ، دامداری ، شیلات و مسکن بوده است .
وی با اعلام اینکه بارش شدید باران خسارت فراوانی به بخش کشاورزی و دامداری در شهرستان جویبار وارد کرده است، گفت: بارش شدید باران به بیش از چهار هزار و 600 هکتار از اراضی شالیزاری اعم از کلزا ، گندم ، توت فرنگی و غیره خسارت وارد کرده است.
فرماندار جویبار میزان خسارت وارده به بخش زمین های کشاورزی در شهرستان جویبار را بیش از 10 میلیارد تومان اعلام کرد .
اسد با اعلام اینکه بارش شدید باران به هفت واحد مرغداری و همچنین چند واحد دامداری خسارت وارد کرد، گفت: میزان خسارت وارده به واحدهای مرغداری و دامداری بیش از یک میلیارد و 250 میلیون تومان بوده است.
وی با اعلام اینکه بارش همراه با سیلاب به بخش شیلات در شهرستان جویبار هم خسارت وارد کرده است، گفت: خسارت وارده به بخش شیلات بیش از پنج میلیارد تومان بوده است .
فرماندار جویبار با بیان اینکه 500 واحد مسکونی در این شهرستان گرفتار سیلاب شد ، افزود : به این واحدهای مسکونی خسارتی وارد شده است .
7334/1899
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.