اخبار مرتبط

جعفر احمدپور گفت: مشکل قطعی گاز بیش از 95 درصد از ساکنین روستاهای منطقه بالا تجن برطرف شده است و کمتر از 5 درصد دیگر بصورت نسبی از این نعمت برخوردار هستند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز مازندران،جعفر احمدپور در حاشیه بازدید از عملیات ترمیم خط تغذیه گاز بالا تجن شهرستان قائم شهر گفت:متاسفانه سیل چند روز گدشته و بالا آمدن آب رودخانه تالار قائم شهرموجب تخریب خط  تغذیه 12 اینچ منطقه بالا تجن جاده نظامی قائم شهر گردید.

وی ادامه داد: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه نیروهای عملیاتی و بهره برداری شرکت گاز مازندران که در حال آماده باش بودند به محل حادثه اعزام و کار ترمیم و بازسازی خط  گاز آسیب دیده را شروع کردند.

image_2019_3_23-4_39_24_118_k4z

مدیر عامل شرکت گاز مازندران  که خود نیز از همان ساعات اولیه وقوع این حادثه به همراه تیم عملیاتی حضور پیدا کرده بود،اظهار کرد: به کمک همکاران خدوم و زحمتکش شرکت گاز مازندران که 24 ساعته و حتی در لحظه تحویل سال مشغول کار بوده و هستندتا این لحظه مشکل قطعی گاز بیش از  95  درصد از ساکنین روستاهای منطقه بالا تجن برطرف شده است و کمتر از 5 درصد دیگر بصورت نسبی از این نعمت برخوردار هستند.

وی همچنین  در خصوص خسارات مالی وارده گفت:میزان خسارات مالی وارده به این منطقه حدود 20 میلیارد ریال تخمین زده شده است.

احمدپور در پایان از مشترکین منطقه  بالا تجن شهرستان قائم شهر خواست که با توجه به هشدار هواشناسی و احتمال ریزش باران و برودت هوا در طی چند روز آینده نسبت به مصرف گاز حتما الگوی مصرف و صرفه جویی را رعایت نمایند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.