فرماندار نوشهر روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: پروژه احداث زیر گذر موسی آباد در کمربندی نوشهر به طول 150متر، ارتفاع حدود پنج متر و عرض 15 متر به همراه دیواره سنگ چین شده با اعتبار 9 میلیارد و 200میلیون تومان از محل اعتبارات ملی ، ساخته و امروز افتتاح شد.
عبدالصمد صفرنژاد افزود: در این پروژه 2 میلیارد و 700 میلیون تومان برای احداث تقاطع غیر همسطح و دیواره و کف ها، پنج میلیارد تومان نیز برای ساخت پل های محور اصلی تقاطع غیر همسطح کمربندی و یک میلیارد و 500 میلیون تومان نیز هزینه تملک و دارایی هزینه شد.
وی گفت: با بهره برداری از این زیرگذر مشکل تردد اهالی سه روستای موسی آباد، علی آباد و آبندانک به شهر که منجر به تصادفات شدید و خسارت های جانی و مالی می شد بر طرف شد.
فرماندار نوشهر همچنین از افتتاح آبرسانی به روستای آبندانک با 450 مشترک خبر داد و اظهار داشت: در این پروژه لوله گذاری با بیش از 10کیلومتر از سوی آبفای روستایی شهرستان با اعتبار 500 میلیون تومان از سفر رهبری و توسعه صندوق ملی انجام شد.
صفرنژاد از کلنگ زنی پروژه ساخت خانه بهداشت با همت خیرین و شبکه بهداشت و درمان نوشهر در روستای کردیکلا با زیربنای 90 متر در 230 متر زمین نیز خبر داد.
شهرستان نوشهر با دستکم 122 هزار نفر جمعیت در غرب مازندران واقع است.
1295/ 1602/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.