اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، بر اساس برنامه اعلام شده از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ، در دهه فجر امسال تمامی ادارات کل دستگاههای اجرایی مازندران در قالب 2نمایشگاه در ساری مرکز استان دستاوردها و عملکرد چهل ساله خود را به مردم ارائه می دهند.
همچنین یک نمایشگاه سیار با عنوان ' انقلاب و دفاع مقدس ' با مدیریت حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در ایام الله دهه فجر در اماکن عمومی از جمله پارک ها دایر می شود.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت که 22 نمایشگاه نیز در 22 شهرستان استان دستاوردهای انقلاب را به نمایش می گذارند.
سردار عبدالله ملکی محل برپایی نمایشگاههای شهرستانی را مصلای نماز جمعه اعلام کرد و افزود: 2 نمایشگاه در مرکز استان مازندران سیزدهم بهمن ماه در سالن ارشاد و حسینیه عاشقان کربلا واقع در میدان امام ساری با حضور استاندار گشایش می یابد.
وی با بیان این که آحاد مردم بویژه دانش آموزان و جوانان می توانند با حضور در این نمایشگاه به صورت مقایسه ای خدمات و عملکرد نظام را قبل و بعد از انقلاب ارزیابی کنند، اظهار داشت: در واقع این نمایشگاه ها گزارشی از عملکرد دستگاهها به مردم است.
** رونمایی از 40 عنوان کتاب انقلاب و دفاع مقدس در مازندران
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با اشاره به چاپ 195 عنوان کتاب ویژه دفاع مقدس طی 18 سال اخیر گفت که 40 عنوان کتاب در سه موضوع دفاع مقدس، انقلاب و شهدا در دهه فجر رونمایی می شود.
سردار ملکی با اشاره به این نکته که ریشه انقلاب هر روز قوی ترو مستحکمتر می شود، افزود: بصریت مردم، ارزش های الهی حاکم بر نظام و رهبری مقتدرانه امام راحل و مقام معظم رهبری ، انقلاب را به چهلمین سال خود رسانده است.
وی اظهار داشت: دنیا استکبار همه ترفندهای نظامی ، سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی را علیه ایران با هدف سرنگونی انقلاب به کار گرفته است اما مردم با بصیرت این نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که برای حفظ آرمان های شهدا مقابل هر گونه ترفندی ایستادگی می کنند.
مازندران تاکنون بیش از 10 هزار و 400 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.
6990/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.