تنها جایگاه سوخت گاز (سی ان جی) شهرستان پلدختر به دلیل نقص فنی تعطیل شده است.

تنها جایگاه سوخت گاز (سی ان جی) شهرستان پلدختر به دلیل نقص فنی تعطیل و موجب تشکیل صف طولانی خودروهای گاز سوز مقابل جایگاه سوخت ۲ منظوره این شهر شده است.

به گزارش جماران، یک راننده نیسان وانت به خبرنگار ایرنا در پلدختر گفت: شهرستان ۸۰ هزاری نفری پلدختر که از نظر موقعیت مکانی محل عبور محور ترانزیتی شمال به جنوب و غرب است تنها یک جایگاه سی ان جی دارد که گاهی اوقات برای روزهای متوالی دچار نقص و تعطیلی می‌شود.

محمد کریمی افزود: تنها جایگاه اختصاصی و تک منظوره عرضه سوخت گاز پلدختر در مواقعی به دلیل نقص فنی موجب سرگردانی رانندگان در سوختگیری می شود و اکنون نیز از یک هفته گذشته تعطیل است.

یک راننده خودروی سواری نیز گفت: صف‌ ایجاد شده در مقابل جایگاه سی ان جی ۲ منظوره پلدختر واقع در مسیر اندیمشک، علاوه بر مشکلات ایجاد شده برای رانندگان، موجب خطرات ترافیکی و تصادف در این مسیر می شود.

خسرو میر به صف طولانی خودروهای مختلف برای دریافت سوخت گاز اشاره کرد و گفت: این صف طی یک هفته همچنان ادامه دارد و رانندگان برای ساعت ها در سرمای هوا و گاهی اوقات به همراه خانواده ها باید معطل باشند.

یک راننده تاکسی درون شهری نیز به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان پلدختر در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب و غرب قرار گرفته و مرکز ثقل اتصال چندین استان است بسیاری از خودروهای گازسوز شهرستان‌های همجوار نیز برای سوختگیری به این جایگاه مراجعه می‌کنند که این امر امتداد صف را طولانی تر کرده است.

احسان دیناروند افزود: طی یک هفته گذشته فعالیت تنها یک واحد سوخت‌گیری گاز در شهرستان پاسخگوی حجم مراجعات نیست و این مسئله به یک معضل و مشکل اساسی پیش روی رانندگان تبدیل شده است.

 وی اضافه کرد: با توجه به سرعت توسعه و گسترش روستای پهناور سراب حمام در جوار شهر پلدختر، منطقه نیاز مبرم به راه اندازی یک جایگاه سی ان جی دیگر دارد.

مسئول جایگاه و صاحب امتیاز سی ان جی پلدختر نیز به ایرنا گفت: اداره استاندارد در راستای استانداردسازی جایگاه های سی ان جی استان، نسبت به این امر اقدام کرده و بر این اساس، حدود ۱۰۰ کپسول مخازن سوخت سی ان جی شهرستان به ازنا منتقل شده است.

شمس الدین چاغروند با بیان اینکه پلدختر دارای یک جایگاه۲ منظوره سوخت‌گیری و یک جایگاه اختصاصی تک منظوره سی ان جی است اظهار داشت: این موضوع طی یک هفته گذشته موجب معطلی رانندگان و تشکیل صف های طولانی در مقابل جایگاه سوخت شده است.

وی افزود: انتقال کسپول ها موجب تعطیلی جایگاه تک منظوره سی ان جی پلدختر شده و علاوه بر نارضایتی مردم و ایجاد صف های طویل، هزینه زیادی نیز در بر داشته است.

مسئول جایگاه و صاحب امتیاز سی ان جی پلدختر گفت: مخازن سوخت گیری سی ان جی پس از تست استانداردسازی از شهرستان ازنا به پلدختر منتقل شدند که با حضور تیمی از تهران جهت نصب کپسول ها و سرویس دهی، جایگاه فردا سه شنبه جهت خدمات دهی مجدد آماده می شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.