به گزارش خبرآنلاین لرستان ، دقایقی پیش دیدار خیبر خرم آباد برابر مس نوین کرمان در ورزشگاه تختی خرم آباد به پایان رسید و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند .

در این دیدار بازیکنان خیبر در نیمه نخست و در دقیقه ۲۰ توسط مصطفی اولادی دروازه مس نوین کرمان را باز کردند و در ادامه با حفظ توپ و میدان سعی در حفظ نتیجه و زدن گلهای بیشتری داشتند.

بازیکنان مس نوین کرمان که برای باخت به خرم آباد نیامده بودند نیز با ارائه یک بازی قابل قبول در دقیقه ۴۳ توانستند گل خورده خود را توسط محمد امین کاظمیان جبران نمایند و در ادامه نیز علی رغم حملات زیاد بازیکنان خیبر ، بخوبی توانستند بازی را مدیریت و نتیجه بازی را حفظ نمایند و با یک امتیاز شیرین خرم آباد را به مقصد کرمان ترک کنند.

کادر فنی خیبر می بایست چاره ای جهت رفع نقاط ضعف خود بیندیشند

شاگردان مهرداد خادمی با بی دقتی  دو امتیاز حساس خانگی را از دست دادند روند نوسان خیبر در این هفته ها مشهود است که کادر فنی این تیم می بایست چاره ای جهت رفع نقاط ضعف خود بیندیشند.

خیبر با این تساوی ۱۹ امتیازی شد و با یک پله سقور در جایگاه پنجم جدول قرار گرفتند

خیبر روز یکشنبه ۱۷ آذرماه در هفته دوازدهم و در دیداری حساس مهمان استقلال ملاثانی خواهد بود.

لازم به یادآوری است خیبر خرم آباد در لیگ امسال با داشتن اسپانسر و نداشتن مشکلات مالی مدعی صعود به لیگ یک است.

ترکیب تیم خیبر خرم آباد در این دیدار :

هادی حاجی ابایی، فرزاد بهاری ،فرشاد امامی، محمد مولایی ،رسول طهماسبی، محمود یگانه ،احمد زارعی، حسن نعمتی، سجاد بازگیر مهران احمدی، مصطفی اولادی ... سرمربی : مهرداد خادمی،  سرپرست:  کیانوش کهزادی .

بازیکنان تعویضی { محمد امیدی بجای محمد مولایی } و { امیر آبی بجای احمد زارعی } و { محمدرضا جهانی بجای مهران احمدی به ترکیب خیبر اضافه شدند.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.