به گزارش خبرآنلاین لرستان ،نیک جو نورالهی در این رابطه در جمع خبرگزاری های لرستان گفت: مجنمع ایثار لرستان مجهزترین و بزرگترین مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی کشور است که همه بخشهای مورد استفاده حوزه های مختلف جامعه ایثارگری ، جانبازان و سایر عموم مردم در آن پیش بینی و احداث شده است.

وی افزود: این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمریع و در بخش های مختلف ساخته شده و یکی از بزرگترین مجتمع های ایثار سطح کشور است.

امکانات ورزشی مستقر در مجتمع ایثار حقیقتاً در استان بی نظیر است

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان با بیان اینکه بخش ورزشی این مجموعه به بهره برداری رسیده و در حال خدمات دهی به عموم مردم است اظهار داشت: بخش ورزشی این مجنمع شامل: سالن چند منظوره ورزشی ،استخر،جکوزی ،آب درمانی و سونا با رعایت کامل استانداردهای بهداشتی و فنی در اختیار جامعه هدف و عموم مردم می باشد و سرویس مناسبی به مردم ارائه می شود .

نورالهی ادامه داد: امکانات ورزشی مستقر در مجتمع ایثار حقیقتاً در استان بی نظیر است و با توجه به بازدیدهایی که از امکانات ورزشی استان داشتیم مشابه این امکانات در سطح استان وجود ندارد.

سالن آمفی تئاتر ۴۰۰ نفره

وی به بخش فرهنگی این مجتمع پرداخت و تصریح کرد: فضاهای کتابخانه،سالن آمفی تئاتر با ظرفیتی حدود ۴۰۰ نفر و داشتن امکانات روز و در بخشهای رفاهی امکاناتی مانند: مهدکودک ،نمازخانه،سالن غذاخوری،سلف سرویس در بخشهای آموزشی نیز ،مشاوره های فردی و گروهی،کارگاههای تخصصی سبک و سنگین ، و چند مورد دیگر که آماده سرویس دهی به مردم عزیز می باشند.

نیک جو نورالهی با اشاره به در دست ساخت بودن مجتمع رفاهی و هتلینگ این مجتمع بیان نمود: مجتمع هتلینگ و رفاهی در چندین طبقه در دست ساخت است که تاکنون  ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

مجتمع  فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان در سطح کشور بی نظیر است

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان مهمترین بخش مجتمع ایثار لرستان را بخش درمانی و توانبخشی اعلام کرد و گفت: حقیقتاً تجهیزات و امکانات روز و استانداردی در این بخش مهیاست که می توان به چشم پزشکی،فیزیوتراپی،شنوایی سنجی،آب درمانی و سایر تجهیزات دیگر درمانی و توانبخشی اشاره نمود که در سطح کشور کم نظیر است اما متاسفانه تاکنون شرایط استفاده هم استانیها از این امکانات مهیا نشده که در صدد راه اندازی این مجتمع و بهره برداری از آن هستیم.

نورالهی در ادامه عنوان نمود: به گفته اکیپی که از اصفهان که برای بازدید از مجتمع ایثار به خرم آباد آمده بودند این مجتمع و دستگاههای مستقر در آن را در قیاس با مجتمع های سطح کشور بی نظیر دانسته و اعلام نمودند حتی در استان اصفهان نیز برخی از دستگاههای درمانی و پزشکی مجتمع ایثار لرستان را وجود ندارد.

استقرار ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات درمانی و پزشکی

وی گفت: این مجتمع دارای ۳ طبقه توانبخشی و فرهنگی است که دارای حدود ۱۲۰ اتاق و بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات درمانی ،ورزشی و فرهنگی توانبخشی در آن مستقر است و با همه این امکانات آماده واگذار به بهره بردار و سرمایه گذار بخش خصوصی است.

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان اضافه کرد: این مجتمع شرایط بسیار مستعدی جهت سرمایه گذاری دارد و باتوجه به ظرفیتهای پیش بینی شده در آن خیلی زود می تواند به درآمدزایی کلان برسد .

وی همچنین گفت: ما در این مجموعه بدنبال سود و درآمدزایی نیستیم و سیاسیت ، سیاست برون سپاری و واگذاری به بخش خصوصی است

واگذاری به بهره برداری بخش خصوصی بمدت ۵ سال

نیک جو نورالهی در پایان عنوان کرد: طبق رایزنی هایی که داشتیم مجوز واگذاری بلندمدت مجتمع را بصورت ۵ ساله از مرکز اخذ نمودیم و با شرایط مطلوب آمادگی داریم به سرمایه گذاران تخصصی واگذار نماییم و با رعایت شرایط برگزاری مزایده به سرمایه گذار واگذار خواهیم نمود.

۴۶

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.