اخبار مرتبط

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: از دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب می‌خواهیم جهت شناساندن عمق این موضوع با برنامه‌ریزی دقیق، از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و نشانی جلوگیری کنند.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مریم سپهوند، در گردهمایی بزرگ حجاب و عفاف که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود حجاب بانوان ما را هدف قرار داده‌اند و در این راستا هر ساله میلیارد‌ها دلار هزینه می‌کنند تا ارزش‌های ما را از بین ببرند.
وی افزود: دختران و زنان جامعه ما برای خنثی کردن توطئه‌های فرهنگی دشمن با رعایت پوشش شایسته دختر مسلمان ایرانی بار دیگر هویت دینی و ملی خود را به جهان تشنه معنویت هدیه می‌کنند.
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان جهانی‌شدن حجاب فاطمی را یک ظرفیت جهانی دانست و گفت: از ظهور اسلام تاکنون به برکت وجود مقدسه زهرای مطهره(س) حجاب فاطمی کامل‌ترین حجاب‌ها شد تا از فاطمه(س) به گوش زنان عالم رسانیده شود که ارزنده‌ترین زینت زن حفظ حجاب است.
سپهوند با ابراز تأسف از برخی کوتاهی پیرامون مسئله حجاب و عفاف، بیان کرد: مسئولان فرهنگی و متولیان حجاب و عفاف ضمن لزوم توجه هرچه بیشتر به این مقوله فرهنگی می‌طلبد مجدانه از ضابطین قوانین عفاف و حجاب در جامعه و برخورد با هنجارشکنان حمایت کنند تا تضمین سلامت جامعه، اجتماع را به محیطی مناسب برای کار و تلاش تبدیل کنیم.
وی حجاب را میراثی کهن برای زنان ایرانی خواند و تصریح کرد: حجاب در طول تاریخ و در میان هر دوره و ملت زنده و پویا است.
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان اظهارکرد: وجه امتیازی که غرب هم‌اکنون از آن بی‌بهره است و حال بعد از گذشت چند چندین قرن از گم‌شدن این موهبت الهی و در پی از بین رفتن بنیان خانواده و ناهنجاری‌های شدید رفتاری و اجتماعی به حجاب و عفاف گرایش جهانی پیدا کرده است.
سپهوند گفت: مصرانه از ۲۶ دستگاه متولی عفاف و حجاب می‌خواهیم جهت شناساندن عمق این مهم با برنامه‌ریزی دقیق، از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و نشانی جلوگیری کنند.
به گزارش ایسنا، در حاشیه این همایش که به‌مناسبت هفته حجاب و عفاف و با همکاری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، نیروی انتظامی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، هیئت رزمندگان اسلام، خادمیاران رضوی در لرستان و مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها برگزار شد، نمایشگاهی با موضوع حجاب و عفاف برپا شد.


انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.