مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از راه‌اندازی وب سایت تخصصی گردشگری استان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سید امین قاسمی اظهار کرد: به منظور معرفی هرچه بیشتر ظرفیت ها گردشگری استان و تخصصی سازی تبیلغات و بازاریابی در حوزه گردشگری، این اداره کل اقدام به راه اندازی وب سایت تخصصی گردشگری کرده است.
وی با بیان اینکه این وب سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی و اجرا می‌شود، افزود: مقدمات کار و عقد قرارداد راه‌اندازی این وب سایت انجام شده و بزودی با توجه به اهمیت این موضوع اجرا آن نیز آغاز می‌شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان نیز در خصوص راه‌اندازی این وب سایت تخصصی در حوزه گردشگری،  گفت: در وب سایت تخصصی گردشگری لرستان ، تصاویر و کلیپ‌های مربوط به جاذبه گردشگری استان، تاسیسات اقامتی و پذیرایی، دفاتر خدماتی و مسافرتی، نرم‌افزارهای کاربردی و همچنین نقشه‌های گردشگری استان بارگذاری خواهد شد و با توجه به دو زبانه بودن زمینه جذب گردشگران خارجی را نیز فراهم می‌کند.
مهدی بهاروند با اشاره به اینکه این وب سایت تخصصی امکان ارتقاء به سایر زبان ها را نیز دارد، بیان کرد: در فازهای بعدی و بر حسب بازار هدف، وب سایت تخصصی گردشگری لرستان را به زبان های دیگر نیز ارائه خواهیم کرد .

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.