اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در نشست مشترکی که با حضور استاندار، مجمع نمایندگان استان و مدیران استانی صنعت آب و برق با وزیر نیرو در تهران برگزار شد سید موسی خادمی استاندار لرستان بر ایجاد سدهای جدید در استان تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان در خصوص جزئیات این جلسه اظهار داشت: استاندار و مجمع نمایندگان استان خواستار تجدید نظر وزارت نیرو در تخصیص آب سهم لرستان، سدسازی و ایجاد مخازن ذخیره سازی با اهداف کنترل و مهار سیلاب و بازگشت تخصیص ابطال شده به استان و ساماندهی نقاط آسیب دیده از سیل اخیر شدند.
رضا میرزایی ادامه داد: در این راستا وزیر نیرو دستورات لازم جهت پیگیری سریع موضوعات مطرح شده را صادر نمودند و مقرر شد که در مدت یک هفته موارد مطرح شده در جلسه وسایر درخواست های استان در حوزه آب و برق مورد بررسی قرار گیرد.
وی بیان کرد: در این راستا تیمی از مدیران مربوطه استان مکلف به تهیه و جمع بندی موضوعات مورد نظر جهت ارائه در جلسه هفته بعدی شدند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: لرستان از نظر میانگین بارش های سالیانه منابع آبی از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و یکی از استان های پر آب و تولید کننده آب کشور محسوب می شود.
7274/6060
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.