اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بروجرد درفرمانداری این شهرستان افزود: قوانین مربوط به تاسیس و فعایت کمپ های ترک اعتیاد مشخص است و همه کسانی که مدیریت این اماکن را برعهده دارند باید براساس قانون عمل کنند.
وی اظهار داشت: ادارات و دستگاه های متولی صدورمجوز کمپ های ترک اعتیاد باید از فعالیت کمپ های غیرمجاز جلوگیری نمایند.
معاون استاندار لرستان بیان کرد: کارگروه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید وظایف خود را دقیق اجرایی کند تا مشکلات پیش رو به راحتی حل و فصل شود.
رحیمی اضافه کرد: بهزیستی نقش مهمی در شناسایی کمپ های ترک اعتیاد غیرمجاز دارد و باید اقدامات لازم را دراین راستا انجام دهد.
وی با اشاره به اینکه افراد معتاد بیمارهستند، ادامه داد: باید با یک زاویه دید خوب به فرد معتاد نگاه کنیم و اقدامات لازم برای نجات آنها انجام داد.
دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرلرستان گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر از 13 اسفند در لرستان آغاز و تا پایان اردیبهشت 98 این افراد در کمپ ترک اعتیاد ماده 16 خرم آباد نگهداری می شوند.
مجتبی بیرانوند افزود: امسال در ایام تعطیلات نوروز 450 نفر از معتادان متجاهر که از سطح استان جمع اوری می شود.
وی اظهارداشت: طبق تفاهم نامه ای که با سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان منعقد شده اردوگاه جدیدی با ظرفیت 400 نفر و با پیشرفت فیزیکی 70 درصد در خرم آباد در حال احداث است.
7190/7273
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.