اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید ضیاء هاشمی شامگاه سه شنبه در جریان سفر به لرستان در دیدار با سید موسی خادمی استاندار این استان بیان کرد: بخشی از ظرفیت های سرشار حوزه زاگرس مغفول مانده و نگاه مثبت به این منطقه اقتضای عدالت است.
وی به آمار بالای بیکاری استان های این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا برای ایجاد فعالیت های اقتصادی و رشد و توسعه اجتماعی تا رسانه ها تاثیرزیادی دارند.
هاشمی ادامه داد: امکان معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری به مخاطبان از طریق رسانه ها وجود دارد.
مدیرعامل ایرنا عنوان کرد: ایرنا ظرفیت قابل توجهی در این زمینه دارد و آمادگی تهیه و تدوین ویژه نامه ها و گزارش هایی به زبان های مختلف دارد.
هاشمی با بیان اینکه روزنامه ایران نیز دارای مخاطبان گسترده ای در کشور است، اضافه کرد: روزنامه ایران نیز امکان تهیه ویژه نامه گردشگری دارد و امکان افزایش گردشگران و کمک به رونق اقتصادی توسط رسانه امکان پذیر است.
وی با اشاره به حضور خبرنگاران حرفه ای و توانمند در ایرنا گفت: امسال اقدامات پژوهشی خوبی در سطح استان ها در این خبرگزاری انجام شده است.
مدیرعامل ایرنا افزود: گزارش های کارشناسی و میدانی تهیه شده به مسئولان ارشد کشور منتقل می شود.
وی اظهار داشت: ایرنا صدای مجموعه دولت و ملت است و در سطح داخلی و خارجی پوشش گسترده ای دارد.
به گزارش روابط عمومی ایرنا، سیدضیاء هاشمی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده، روز سه شنبه بطور رسمی به استان لرستان سفر کرد.
دکتر هاشمی در جریان این سفر علاوه بر شرکت در همایش بین المللی سیره علوی در خرم آباد، با مسئولان استانی، دیدار و راههای گسترش همکاریهای رسانه ای و تقویت فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی در سطح استان لرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دهد.
هاشمی طبق برنامه،عصر سه شنبه پس از نشست با روسای دانشگاههای این استان با سید موسی خادمی استاندار لرستان دیدار کرد.
سخنرانی در همایش بین المللی سیره علوی در دانشگاه لرستان و شرکت در نشست شورای اداری این استان با حضور روسای همه نهادها و دستگاههای اجرایی از برنامه های روز چهارشنبه مدیرعامل ایرنا سفر هاشمی اعلام شده است.
دکتر هاشمی روز پنجشنبه نیز در نشست شورای روابط عمومی ها و رسانه های استان لرستان سخنرانی خواهد داشت و پس از آن، در جمع کارکنان و بازنشستگان خبرگزاری جمهوری اسلامی در این استان شرکت می کند.
چند برنامه دیگر نیز برای دکتر هاشمی درجریان سفر سه روزه وی به استان لرستان پیش بینی شده است.
دکتر هاشمی را در سفر به استان لرستان، «محسن فتاحی» معاون اداره کل اخبار استانهای خبرگزاری جمهوری اسلامی همراهی می کند.
7274/7273
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.