مرتضی اسماعیل زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این موسسه خیریه 62 دانشجو را درمقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین 407 دانش آموز را درمقاطع مختلف تحصیلی تحت پوشش قرار داده و به آنها کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند.
وی اظهارداشت: در پایان هر ترم مبلغ 24 میلیون و 600 هزار ریال به دانشجویان ممتاز تحت پوشش هدیه و مبلغ یک میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی پرداخت می نماید.
مدیرعامل موسسه خیریه ایتام بروجرد بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 380میلیون ریال کمک هزینه اجاره مسکن به خانواده های تحت پوشش این موسسه پرداخت شد.
اسماعیل زاده اضافه کرد: دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این موسسه در این مدت 900 میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی و آموزشی دریافت کردند.
وی ادامه داد: به دانشجویان با معدل ۱۵ به بالا از بین 500 تا 2میلیون و 500 هزار ریال به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا به صورت نقدی و نوشت افزار هدیه داده می شود.
مدیرعامل موسسه خیریه ایتام بروجرد یادآور شد: امسال پنج هزار و ۶۷۱ کیلوگرم گوشت قرمز به ارزش 267 میلیون ریال و تعداد 92هزار و ۵۳۰ قرص نان به ارزش بیش از150 میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش تحویل داده شد.
اسماعیل زاده گفت: 860 میلیون ریال جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد پرداخت می شود.
موسسه خیریه ایتام الغدیر بروجرد از سال 1352 زیر نظر آیت الله نجفی بروجردی کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر خیرین زیادی با این موسسه همکاری دارند.
7273/6052
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.