ابراهیم مبارک‌قدم، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واحدهای آماده بهره‌برداری در قالب ۸۴ واحد تعاونی و ۲۵۲ واحد نیز مربوط به سه جانبه‌ها هستند.

وی اضافه کرد: همچنین ۹۹۰ واحد مسکن در قالب ۲۹۴ واحد تعاونی، ۴۹۸ واحد سه جانبه و ۱۹۸ واحد خودمالک نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی در حال انجام است که باید براساس شیوه نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی تعیین و تکلیف شوند در حالی که متقاضی واحدهای یاد شده نیز در سطح استان وجود دارد.

به گفته وی، تاکنون ۳۹ هزار و ۳۶۸ واحد مسکن مهر در قالب پروژه‌های تعاونی، سه جانبه و خودمالک در شهرهای بالای ۲۵ هزار جمعیت استان قزوین مورد احداث قرار گرفته و به متقاضیان تحویل داده شده است.

مبارک قدم با اشاره به اینکه عملیات ساختمانی واحدهای باقیمانده مسکن مهر استان در نهایت باید تا نیمه نخست سال آینده پایان بیابد، تصریح کرد: این در حالی است که تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی این مجموعه با توجه به اینکه از سازمان ملی مسکن موافقت و مجوزهای لازم جهت فروش برخی از اراضی موجود جهت تامین اعتبارهای مورد نیاز نیز گرفته شده در سطح شهرستان‌های استان باید به اتمام برسد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.