سرهنگ حمزه برین معاون سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین روز شنبه در نشست مشترک خبری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین با دانشگاه فرهنگیان که با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک جهت حضور کلیه دانشجو معلمان در مناطق محروم روستایی هدف قرارگاه همراه بود، اظهار داشت: این قرارگاه از ۲ سال گذشته دهستان‌ها و روستاهای محروم استان قزوین را شناسایی کرده و ارایه خدمات پنج‌گانه در حوزه های سلامت، فرهنگ، اشتغال، اقتصاد و تعلیم و تربیت را در آنها دنبال می‌کند.  

وی با اشاره به اینکه هر زمان به طور دقیق و محوری از ظرفیت اساتید و دانشجویان استفاده کردیم، پیشرفت‌های علمی فرهنگی و اقتصادی فراوانی را در جامعه شاهد بودیم‌، عنوان کرد: امروز نیز تلاش می‌کنیم تا با بهره گیری از این ظرفیت‌ها، گام‌های موثری در مسیر رشد و تعالی جوانان روستایی برداریم.
برین افزود: دانشجو معلمان هر اندازه با مشکلات روستاییان آشنا شوند در رشد  شخصیتشان اثرگذار بوده و این امر می‌تواند نیروهای قدرتمندتری را برای پرورش دانش آموزان میهن اسلامی به بار آورد.
معاون اجرایی سپاه استان و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین اظهار داشت: روستاهای محروم با کمبود امکانات تربیتی و کمک مشاوره‌ای تحصیلی و تربیتی زیادی روبرو هستند در حالی که برپایی این طرح می‌تواند نقش بسزایی در محرومیت‌زدایی این روستاها داشته باشد.

در پایان این نشست تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه فرهنگیان استان قزوین و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) منعقد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.