سردار مهدی حاجیان روز چهارشنبه با بیان این مطلب افزود: در حوادث اخیر ، استان قزوین نیز شاهد تجمعات محدود غیر قانونی بود که خوشبختانه با همکاری و همیاری مردم و برخورد مدبرانه و سعه صدر پلیس و همکاری نهادهای امنیتی، تجمعات بدون مشکل خاصی مدیریت و تعدادی از افراد به عنوان لیدر و محرکان اصلی شناسایی و دستگیر شدند.

وی یادآورشد: قبل از اعلام سهمیه بندی سوخت از سوی دولت، تمهیدات لازم از سوی فرمانده انتظامی استان اندیشده شده بود و با اقدامی هوشمندانه ۲ نفر از عاملان حمله به یکی از جایگاه های سوخت در قزوین س از اقدام به پرتاب کوکتول مولوتف، حین فرار توسط عوامل مستقر در جایگاه دستگیر شدند.

سردار حاجیان اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی ماموران ۲ نفر از همدستان خود را معرفی و در یک عملیات ضربتی همدستان آنان نیز دستگیر و به اهداف حمله به ۲ جایگاه سوخت و شرکت نفت قزوین به قصد اقدام خرابکارنه و تخریب اموال عمومی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: لیدر اصلی این باند که پس از خروج قانونی از کشور و سفر به یکی از کشور های همسایه در مردادماه به صورت غیر قانونی قبل از حوادث اخیر  وارد کشور شده و نقشه حمله به جایگاه ها را طراحی  کرده بود با اقدام هوشمندانه پلیس دستگیر شد.

سردار حاجیان خاطر نشان کرد: در تجمعاتی که روزهای اخیر در استان قزوین شکل گرفت تعداد ۱۵ نفر از لیدرها و محرکان اصلی که قصد اغتشاش و بی نظمی در استان را داشتند دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی  و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

وی ضمن قدردانی از مردم افزود: مردم ولایت مدار و زمان شناس استان قزوین در حوادث اخیر با تشخیص سره از ناسره با بصیرت انقلابی خود فتنه ها و توطئه های از پیش طراحی شده دشمنان را خنثی کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه بررسی ها حاکی از خط دهی سازمان های معاند نظام  در پس پرده این تحرکات بود خاطر نشان کرد: پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است و اجازه سوء استفاده از احساسات پاک مردم و هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور را به اشرار و فرصت طلبان و آشوبگران نخواهد داد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.