رییس پلیس شهرستان البرز روز چهارشنبه در تکمیل این خبر اظهار داشت: در پی گزارش پلیس راه آهن مبنی بر وقوع سرقت ذرت از بار موجود در واگن‌های قطار باربری در شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
 سرهنگ بهرام منصوری ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع کارگروه ویژه ای جهت رسیدگی به پرونده تشکیل و به صورت شبانه روزی موضوع شناسایی سارق یا سارقان با فعال کردن گشت‌های مضاعف و نامحسوس و سایر اقدامات لازم دنبال شد.  
منصوری خاطرنشان کرد: پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی و نیز بررسی شیوه و شگرد سارقان سه نفر از سارقان شناسائی شده و تحت بازجوئی قرار گرفتند.
این مقام انتظامی افزود: با کشف ابزار و آلات و ادوات مخصوص سرقت از متهمان، سارقان در بازجوئی فنی ماموران به بزه انتسابی و سرقت ۲۰ تن ذرت از واگن‌های قطار باربری در فواصل مختلف اعتراف کردند.
 رئیس پلیس شهرستان البرز با اشاره به اینکه به گفته نماینده شرکت راه آهن، ارزش ذرت‌های سرقتی بیش از ۶۰۰ میلیون ریال است، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰۰ متر کابل انتقال برق شرکت راه آهن نیز کشف و هر سه متهم با تشکیل پرونده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.  
۷۳۸۹*۶۱۰۱

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.