کارشناس دفتر استانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بین‌‌المللی امام خمینی (ره) گفت: در سال جاری 1500 دانشجوی پسر و دختر در استان قزوین برای حضور در عتبات عالیات ثبت‌نام کردند؛ که ازاین‌بین حدود 266 نفر اعزام می‌شوند.

بهنام کریمی کارشناس دفتر استانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در سال دو مرحله فراخوان برای ثبت‌نام دارد؛ که به‌وسیله تلویزیون، رادیو و دانشگاه به اطلاع جامعه دانشگاهیان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه فراخوان این دوره در خرداد ماه سال جاری منتشر شده است، افزود: اساتید، کارکنان و دانشجویان در هر دوره فراخوان با مراجعه در سامانه لبیک می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند که پس‌ازآن، قرعه‌کشی بین نفرات داوطلب صورت می‌گیرد و افراد در دو گروه نفرات اعزامی و ذخیره دسته‌بندی می‌شوند.

کریمی تصریح کرد: در دوره اول امسال هفت کاروان در عتبات دانشگاهیان حضور دارند که ازاین‌بین شش کاروان در تاریخ‌های 7، 16 و 28 مرداد و 4، 16 و 25 شهریور و یک کاروان زمینی در تاریخ 11 مردادماه سال جاری اعزام خواهند شد؛ هزینه سفر هوایی حدود سه میلیون و 500 هزار تومان و هزینه سفر زمینی حدود یک‌میلیون و 800 هزار تومان است.

وی ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای بین بانک ملت و عتبات دانشگاهیان امضاشده است که دانشجویان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک ملت از وام عتبات بهره‌مند شوند؛ البته ناگفته نماند صندوق رفاه دانشجویان نیز وامی به عتبات عالیات برای دانشجویان اختصاص داده است.

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.