مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: بیش از 95 درصد فعالیت‌های بهزیستی استان قزوین به بخش خصوصی واگذار شده که بیانگر جلب اعتماد مردم توسط بهزیستی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علیرضا وارثی در دیدار با عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین که به همراه معاونان اداره کل بهزیستی استان قزوین و روسای شهرستان‌های استان صورت گرفت، اظهار کرد: برخی از مشکلات و چالش‌های موجود در حوزه بهزیستی و کارهای مشترک با دستگاه‌های مختلف، با تعامل رفع شده و سعی شده مشکلات و مسائل رسانه‌ای نشود.

وی با اشاره به مشارکت 200 درصدی  مردم در امور بهزیستی و اعتماد خیران به این اداره کل افزود: در هفته آینده کلنگ احداث دو پروژه در زمینی که از سوی مردم اهدا شده، در شهرستان البرز استان  قزوین به زمین زده می‌شود.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین ادامه داد: کلنگ ساخت درمانگاه رایگان برای مددجویان شهر محمکدیه شهرستان البرز و مرکز بیماران روان و معلولین الوند هفته آینده به زمین زده می‌شود که این مهم، با همکاری فرمانداری و مشارکت خیران این شهرستان تحقق یافته است.

وارثی اضافه کرد: بیش از 325 مرکز در حوزه فعالیت‌های بهزیستی استان قزوین با فراخوان حضو ریافته و فعالیت  می کنند که می‌توان به مهادکودک، موسسات خیریه، اورژانس‌های اجتماعی و غیره اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 95 درصد فعالیت‌های بهزیستی استان قزوین به بخش خصوصی واگذار شده که بیانگر جلب اعتماد مردم توسط بهزیستی است.

این مسئول تصریح کرد: بهزیستی استان قزوین در حوزه اجتماعی رتبه ششم کشور را دارد و به تازگی در حوزه پیشگیری، رتبه چهارم کشور را کسب کرده است.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین افزود: این اداره کل در حوزه توان‌بخشی و مشارکت‌های مردمی  بهزیستی استان قزوین جزء 10 دستگاه برتر کشور است.

وارثی ادامه داد: در حوزه مالی و اعتبارات ملی و استانی هم با مساعدت استاندار قزوین توفیقات خوبی برای بهزیستی استان قزوین فراهم شده است.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین یادآور شد: در حال حاضر هشت اورژانس اجتماعی در استان قزوین فعال است که امروز یک اورژانس اجتماعی با خط تلفن 123 در استان شبانه‌روزی می‌شودو در شیفت شب هم پاسخگوی مردم خواهد بود.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.