اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علیرضا خزائلی روز یکشنبه در ستاد اجرایی خدمات سفر استان قزوین که در استانداری برگزار شد، افزود: در همین راستا تمامی ظرفیت هتل ها، اقامت گاه ها، بوم گردی ها و مراکز اسکان دیگر در استان فراهم شده و در صورت افزایش مسافران برای اسکان آنها از ظرفیت مدارس استفاده خواهد شد.
وی اضافه کرد:هتل ها و اقامت گاه های استان ظرفیت اسکان هزار و 276 نفر را دارند و خوشبختانه هتل داران استان تخفیف 30 تا 40 درصدی را برای مسافران نوروزی پذیرفته اند.
این مسئول افزود: 10 موزه فعال و 12 مرکز اطلاع رسانی در سطح استان آماده بازدید و پاسخگویی به مسافران و گردشگران نوروزی هستند و اقدامات لازم برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران و شهروندان در ایام عید انجام شده است.
خزائلی اضافه کرد: توزیع سفر و ثروت از نکات مورد تاکید علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و در همین راستا برنامه های میراث فرهنگی استان در سطح شهرستان ها و بخش ها با همکاری فرمانداران و بخش ها اجرا خواهد شد.
این مسئول ادامه داد: فرکانس رادیو قزوین در کلیه بیلیبوردهای جاده های استان اطلاع رسانی می شود تا اخبار استان را با محوریت گردشگری در اختیار گردشگران قرار دهند.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: یکی از موضوعات کلیدی برای نوروز امسال گردشگری دیجیتال و ارایه وای فای رایگان در برخی از بناهای تاریخی است و امیدواریم بتوانیم در عرصه گردشگری الکترونیک مرزها را درنوریده و مسافران را جذب کنیم.
خزائلی اضافه کرد: در بخش مسافران عبوری نیز باید آداب لازم را در شان آنها به جا آوریم و امیدواریم از ظرفیت تردد مسافران نوروزی به نفع استان و برای معرفی قزوین در سطح ملی و بین المللی استفاده شود.
6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.