به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد قاسمی روز چهارشنبه در تشریح دستگیری معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، افزود: طبق گزارش دریافتی از سوی مراجع نظارتی، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به دلیل برخی تخلفات مالی تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.
دادستان مرکز استان افزود: با توجه به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره کل مشاهده شد اموال و وجوهی که باید در امور اداری و برنامه های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده توسط حساب های واسطه ای برداشت و تصاحب شده است.
قاسمی در ادامه خاطرنشان کرد: اتهامات مطرح شده در این پرونده که متهم آن دیروز دستگیر شد اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی بوده و این پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاکید کرد: ما به مردم این اطمینان را خواهیم داد که دستگاه قضایی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته است و همانند گذشته با کسانی که مرتکب جرمی شوند فارغ از هر پست، مقام و جایگاه، برخورد خواهد کرد.
این مقام قضایی استان بیان داشت: دستگاه ها و مراجع نظارتی درون سازمان ها باید نظارت خود را در این گونه موارد تشدید کنند تا شاهد این گونه تخلفات از سوی برخی مدیران نباشیم.
وی گفت: دستگاه قضا آماده دریافت گزارش های مردمی در این زمینه است و مردم می توانند در صورت مشاهده تخلفات از سوی سازمان ها موارد را به مراجع قضایی و نظارتی اطلاع دهند.
قاسمی افزود: کلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده ها در زمان مناسب توسط روابط عمومی دادگستری قزوین به اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.
6101
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.