اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار محمد شاهرخی در جمع فرماندهان و بسیجیان شهر آبگرم افزود: دشمن یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته که نشان از بغض و کینه دشمنان به انقلاب است.
وی اضافه کرد: هدف دشمن از جنگ اقتصادی این است که ملت ایران را در تنگنا قرار دهد و اینگونه القا کند که این نظام ناکارآمد شده است.
سردار شاهرخی با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به این هدف از راه های مختلفی استفاده کرده و آخرین راه حل، شیوه جنگ اقتصادی است، اظهار داشت: دشمن با یک عملیات تلاش دارد تا این مسئله را القا کند که هیچ راه حلی جز مذاکره وجود ندارد.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج ) استان ادامه داد: دشمن و کسانی که به این قضیه در داخل کشور دامن می زنند در صدد القای این مطلب هستند که اگر مذاکره نکنیم دچار بد بختی می‌شویم.
وی در ادامه سخنانش با طرح یک سوال اظهار داشت: آیا راه حل ملت ایران این است که باید با دشمنان مذاکره کند و آیا قبلا اینگونه شرایط برای ملت ایران وجود نداشته است؟
سردار شاهرخی به دو سابقه تاریخی که از آن با صبر و مقاومت عبور کرده ایم اشاره کرد و گفت: یکی از این موارد خود انقلاب بود که در آن دوران افرادی در درون کشور می گفتند چگونه می توان با رژیمی مبارزه کرد که به کشور تسلط کامل دارد و از حمایت ابر قدرت جهان برخوردار است.
وی ادامه داد: ملت ایران با وحدت و ولایت مداری پیش رفت و حتی کودتای نظامی هم نتوانست خروش مردم را خاموش کند و در نتیجه انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
فرمانده سپاه استان قزوین با یادآوری بیانات امام راحل (ره) در مورد جنگ تحمیلی گفت: امام معتقد بود که باید در مقابل تجاوز گری رژیم بعث عراق مقابله و دفاع کرد ولی بعضی از تحلیلگران داخلی در آن زمان می گفتند که باید با عراق مذاکره کنیم.
سردار شاهرخی با بیان ایینکه در دوران دفاع مقدس شرایط خیلی سختی ایجاد شده بود، اظهار داشت: چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ اقتصادی ما در دوران جنگ تحمیلی در تنگنا بودیم و تنها با تبعیت از ولایت و ایمان به وعده های خدا توانستیم پوزه دشمن را به خاک بمالیم.
وی در خصوص به دستاورد های انقلاب اسلامی افزود: ایران پنجمین کشور در بحث دارا بودن ذخایر منابع طبیعی در جهان است و ما باید از این منابع به نحو احسن بهره برداری کنیم.
شاهرخی اظهار داشت: دشمنان سربلندی و حریت و استقلال ملت ایران را نمی خواهد و اراده کرده اند تا به هر نحوی ملت ایران را تحقیر کنند.
وی با یادآوری فرازی از وصیت نامه امام (ره) تاکید کرد: راه خنثی سازی حیله های دشمن عمل به وصیت امام (ره) است .
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد: در هر عرصه ای که گوش به فرمان ولایت داده ایم در اوج قرار داریم و در هر جا تردید کردیم و نافرمانی کردیم می لنگیم و پیشرفتی حاصل نشده است.
این مقام مسئول موفقیت های کشور در صنعت موشکی را مرهون توجه به منویات رهبری دانست و یادآور شد: یکی از دلایلی که در صنعت خودرو نمی توانیم پیشرفت کنیم به خاطر نگاه ما به خارج از کشور است که انشاءلله با تغییر این نگاه و توکل برخدا در جنگ اقتصادی پیروز خواهیم شد.
9925/9062
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.