اکران فیلم جدید جیمز باند در جشنواره فیلم زوریخ

فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» همزمان با اکران در انگلیس، در جشنواره سوئیسی فیلم زوریخ اکران خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از هالیوود ریپورتر، جشنواره فیلم زوریخ بیست و پنجمین فیلم از مجموعه سینمایی جیمز باند به نام «زمانی برای مردن نیست» را در تاریخ ۲۸ سپتامبر اکران خواهد کرد.

این تاریخ درست همزمان با تاریخ نمایش فیلم در سالن سلطنتی آلبرت در لندن است. «زمانی برای مردن نیست» اولین فیلم سینمایی از دنیای جیمز باند محسوب می‌شود که شانس حضور در بخش اصلی یکی از مهمترین جشنواره‌های سینمایی سال را دریافت کرده است.

کریستین جانگن، دبیر هنری جشنوره فیلم زوریخ می‌گوید ماه‌ها برای اکران این فیلم سینمایی در جشنواره جنگیده و با کمپانی توزیع کننده جهانی فیلم (یونیورسال) بر سر کوچکترین جزئیات نیز به مذاکره پرداخته است.

او در ادامه گفته است: از اینکه جشنواره فیلم زوریخ توانست این اقدام را انجام دهد و پیامی قدرتمند به منظور نشان دادن اهمیت سینما ارسال کند، بسیار خرسندم. صنعت سینما بیش از هرفیلم دیگری مشتاقانه منتظر دیدن این اثر است.

کمپانی یونیورسال قصد دارد جیمز باند جدید را به صورت گسترده در تاریخ ۳۰ سپتامبر در سوئیس عرضه کند. باند ۲۵ ، در تاریخ ۸ اکتبر نیز راهی سینما‌های آمریکای شمالی خواهد شد. جشنواره زوریخ قصد دارد فیلم‌های دیگری که دنیل کریگ به عنوان جیمزباند در آن‌ها بازی کرده را نیز اکران کند. «زمانی برای مردن نیست» آخرین نقش آفرینی کریگ به عنوان مامور ۰۰۷ است. جفری رایت، رامی ملک، کریستو والتز و لیا سیدو دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

اکران فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» که توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده، به دلیل پاندمی ویروس کرونا تا کنون چندین بار عقب افتاده است.

جشنواره فیلم زوریخ در نظر دارد از شارون استون بازیگر آمریکایی، پائولو سورنتینو کارگردان ایتالیایی و همینطور میخائل دانا آهنگساز تجلیل کند. برنامه کامل این جشنواره در ۹ سپتامبر منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید